آموزش سوشال مارکتینگ

0 544

آموزش سوشال مارکتینگ و یادگیری تکنیک های مرتبط با آن در حال حاضر بیش از پیش حائز اهمیت می باشد چرا که پیشرفت و همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و رسانه های گروهی باعث ظهور شیوه های جدیدی از کسب درآمد شده است. همچنین باعث شده است تا مردم نیز ترغیب به کسب درآمد از این شبکه ها شده اند. اگر شما هم در پی ارتقای کسب و کارتان هستید و می خواهید حتی در زمانی که منزل هستید درآمد داشته باشید باید آموزش سوشیال مارکتینگ را شروع کرده و تکنیک ها و راهکارهای آن را یاد بگیرید.


مزایای آموزش سوشال مارکتینگ


اگر یک جست و جوی ساده در اینترنت و یا حتی اینستاگران انجام دهید با موجی از آموزش ها در زمینه خرید سوشیال سیگنال سئوشید رو به رو خواهید شد که همگی این موارد حاکی از اهمیت بالای یادگیری این علم در عصر حاضر می باشد. به طور کلی آموزش سوشال مارکتینگ مزایای زیر را در بر دارد:

  1. وجود مخاطبان زیاد و در دسترس
  2. فراهم سازی امکان ارتباط بهتر با مشتریان
  3. امکان اشتراک‌گذاری محتوا با دیگران
  4. افزایش وفاداری مشتریان
  5. دریافت دیدگاه مشتری و تعامل با آن‌ها
  6. تبلیغات همسان و کاربرپسند
  7. افزایش ترافیک سایت و فروش محصولات
  8. بازاریابی با نرخ جذب بالا و هدفمند
  9. افزایش نفوذ و آگاهی از برند

مهترین شبکه های اجتماعی برای فعالیت


امروزه انواع و اقسامی از شبکه های اجتماعی وجود دارند که فعالیت در هریک، مزیت های بیشماری برایتان به ارمغان خواهد آورد. اما قبل از هر چیز این نکته را باید بدانید که قطعا شما نباید در تمامی شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشد. در واقع شما از قبل باید حوزه ی کاری و همچنین مخاطبین هدف خود را شناسایی نمایید و با توجه به آنالیز این دو موارد، اقدام به انتخاب یک الی دو شبکه اجتماعی برای فعالیت نمایید. به عنوان مثال اگر شما دارای یک کسب و کار آنلاین هستید و این کسب و کار شما در حوزه فروش کیف و کفش باشد، قطعا فعالیت در شبکه ی لینکدین برای شما مناسب نخواهد بود و باید از اینستاگرام استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی، انتخاب هوشمندانه شبکه های مجازی بر اساس معیارهایی مانند نوع کسب و کار، اهداف مورد نظر و نوع امکاناتی است که ارائه می دهند.

اینستاگرام


همانگونه که در متن اشاره کردیم چنانچه صاحب یک کسب و کاری هستید که به فروش و عرضه ی انواع محصولات همچون کیف و کفش و … مشغول می باشید، بهترین سوشیال مدیا برای فعالیت، اینستاگرام می باشد. اینستاگرام همچون ویترینی می باشد که شما با استفاده از آن قادر به در معرض گذاشتن محصولاتتان در مقابل دید مخاطبین زیادی هستید. با فعالیت مداوم در اینستا و قرار دادن عکس و ویدیوهای جذاب و کاربرپسند در مدت زمان کوتاه، فالوورهایتان افزایش پیدا نموده و فروشتان نیز بیشتر می شود. علاوه بر این شما می توانید تبلیغ پیج اینستای خود را به ایفلوئنسرها بسپارید تا آن ها با تبلیغ پیج شما، فالوورهایتان را افزایش دهند.


شبکه اجتماعی تلگرام


تلگرام به اندازه ی اینستاگرام محبوبیت ندارد اما با این حال هنوز هم افراد بسیاری هستند که در تلگرام فعالیت می نمایند. چنانچه محتوای آموزشی دارید، تلگرام بهترین گزینه برای فعالیت شما می باشد. اگر می خواهید به صورت طبیعی ممبرهای کانال را افزایش دهید در گروه هایی که مرتبط با موضوع کاری شماست، عضو شوید و در بحث ها شرکت کنید. در نهایت با استفاده از ترفندهای جذب، اعضای گروه را به صورت طبیعی دعوت به پیوستن به گروه کنید. با استفاده از استیکرهای اختصاصی که خودتان تولیدشان کرده اید، کانال تلگرامی خود را متمایز سازید. نامی برای کانال خود انتخاب کنید که به راحتی قابلیت به ذهن سپردن را داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان