افزایش درآمد به کمک سوشیال سیگنال

0 755

امروزه شبکه های اجتماعی نقشی بسیار پررنگ و موثر در تمامی جنبه های زندگی بشر دارند. به عنوان مثال در گذشته تمامی کسب و کارها به شکل سنتی بود اما درحال حاضر مشاغل شکل جدیدی به خود گرفته اند و به سمت اینترنتی شدن می روند. به همین موجب یکی از مسائلی که این روزها بسیار بااهمیت شده است بحث سوشیال سیگنال می باشد. این موضوع به طور مستقیم بر روی بحث سئو و برندینگ تاثیرگذار است چرا که یکی از فاکتورهای گوگل برای سنجش ارزش سایت سوشیال می باشد.


روش های افزایش درآمد به کمک سوشیال


برای افزایش درآمد به کمک شبکه های اجتماعی باید سعی کنید سوشیال های موثری از این دامنه های معتبر و قوی دریافت نمایید. این امر با اجرای چندین تکنیک محقق می شود. برخی از این تکنیک ها شامل مواردی به شرح ذیل است: برای دریافت سوشیال سیگنال سئوشید ، به اشتراک گذاری محتوا در  شبکه های اجتماعی به شکل مستمر و مداوم ادامه داده و لینک وبسایت خود را از این طریق در دسترس کاربران فضای مجازی قرار دهید. ترافیکی که از این لینک ها وارد سایت شما می شوند، به عنوان سیگنالی مثبت برای رتبه بندی تلقی خواهند شد.

بهتر است که در شبکه های اجتماعی مرتبط با کسب وکارتان فعالیت مستمر داشته باشید. به طور مثال اگر در حوزه ی فروش محصولاتی همچون کفش، لباس و لوازم آرایش و… فعالیت می نمایید، اینستاگرام بهترین شبکه از این بابت برای فروش بیشتر کسب و کار شماست، زیرا مانند یک ویترین فروشگاه عمل می نماید و شما به آسانی قادر هستید که محصولاتتان را برای عرضه در آن به نمایش بگذارید. از تصویرها و متون جذاب برای جذب مخاطبان استفاده کنید.


 CTA یا Call To Action

در این تکنیک ما برای دریافت سوشیال های اجتماعی، از مخاطبین به طور مستقیم درخواست یک عمل می کنیم. مثلا لایک پست یا اشتراک گذاری و همچنین ریتوئیت کردن محتوا و …این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر محتوای خوب به اشتراک گذاشته باشید بهتر می توانید با کاربران شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشید. این فرایند یکی از اهداف مهم CTA محسوب می شود. قرار دادن پست های جنجالی موجب افزایش درگیری کاربران با پست می شود و بدین ترتیب افراد به یک نحو از واکنش نشان می دهند و با لایک ها و کامنت هایشان برای ما سوشیال سیگنال های واقعی به وجود می آورند.


خرید سیگنال های اجتماعی با بهترین قیمت


خرید سوشیال با بهترین قیمت از دیگر راه های افزایش سوشیال سیگنال برای وبسایتتان است که موجب بهبود و ارتقای رتبه بندی آن می شود. لازم به ذکر است که در خصوص خرید بک لینک، شما باید کاملا با احتیاط عمل نمایید زیرا در صورت خرید لینک های بد مانند لینک های اسپم، لینک های موقت و … امکان پنالتی شدن سایت شما از سوی گوگل بسیار بالاست. اما در مورد خرید سوشیال سیگنال نگرانی کمی وجود دارد و احتمال خیلی کمی وجود دارد که سایت پنالتی شود. با این وجود باید در خرید توجه بسیاری داشته باشید چرا که برخی از سیگنال هایی که فروخته می شوند، عملا از کارایی لازم برخوردار نیستند.

سوشیال های سئوشید همگی در پکیج های طلایی، نقره ای و برنزی بر اساس قیمت و تعداد اکشن ست دسته بندی شده اند، شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود از هریک از آن ها برای رتبه بندی بهتر سایت خود استفاده کنید. به همین علت باید سوشیال هایی که خریداری می شوند از کیفیت خوبی برخوردار باشند. توصیه می شود که از سایت های معتبر از جمله سئوشید برای خرید سوشیال سیگنال اقدام فرمایید تا ریسک خرید را کاهش داده و خیالتان از بابت کیفیت آن ها راحت باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان