بهبود سئو با سوشیال سیگنال

0 559

سئو کلاه سفید را می توان به عنوان مهم ترین بعد یک کسب و کار اینترنتی به حساب آورد، چرا که بهبود سئوی سایت موجب  بهبود رتبه بندی آن در موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش آمار بازدید خواهد شد. برای ارتقا دادن رتبه ی سایت در گوگل و سایر موتورهای جست و جو، نکات کلیدی بسیاری وجود دارد. خرید سوشیال سیگنال یکی از فرایندهای سئو کلاه سفید محسوب می شود، در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص برخی از مهم ترین این نکات صحبت نماییم:


بهبود سئو سایت با سوشیال سیگنال


تعداد کلمات به کار رفته در محتوا یکی از عوامل موثر در سئو سایت است. به طور کلی از نظر سئو نباید طول یک محتوا از 300 کلمه کمتر باشد. البته وضعیت ایده آل بین 800 تا 2500 کلمه است. زیرا هر چه محتوای شما طول بیشتری داشته باشد، مخاطب بیشتری را جذب خواهد کرد. نکته ی قابل توجه آنکه کیفیت محتوا از کمیت یا طول محتوا بسیار بسیار مهم تر است.


محتوای یونیک و باکیفیت


بی شک محتوای یونیک و با کیفیت جزو عواملی است که به شدت بر روی بحث سئوی سایت موثر است. اگر قصد ارتقای رتبه ی سایت خود را دارید توصیه می شود که بر روی بحث محتوا توجه ویژه ای داشته باشید. بهبود سئو با سوشیال سیگنال اگر بتوانید محتوای با کیفیت و مفیدی را برای کاربر تولید کنید، او بیشتر ترغیب به مطالعه محتوا خواهد شد. در نتیجه مدت زمان ماندگاری در صفحه افزایش پیدا می کند که این خود یک سیگنال مثبت برای گوگل به حساب خواهد آمد. استفاده از مطالب بی کیفیت و کپی شده از وب سایت های دیگر نه تنها به شما کمکی نخواهد کرد بلکه موجب پنالتی شدن سایت از سوی گوگل خواهد شد.


کلمات کلیدی

استفاده از عبارات کلیدی مهم و با ارزش در تولید محتوا، عنوان صفحه و دامنه سایت برای بهینه سازی سایت بسیار مفید و مهم است. یکی از نکاتی که باید بدان توجه داشته باشید، عدم استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی است، چرا که موجب کاهش خوانایی می شود و گوگل نیز سایت شما را تنبیه خواهد کرد. رنکینگ سایت شما برای گوگل از طریق همین کلمات کلیدی، بالا می رود اما استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در متن نیز تاثیرات بدی بر روی سایت می گذارد. عنوان مطلب جزو آن دسته از مواردی است که نقش بسیار کلیدی و موثری را در افزایش رنکینگ ایفا می نماید. عنوان مطلب های موجود در سایت باید جذاب باشند به گونه ای که کاربران را به خواندن مطلب ترغیب نمایند. عنوان مطالب علاوه بر جذابیت باید شامل کلمات کلیدی اصلی و باارزش باشند.

انتخاب تیتر مناسب و جذاب هم می تواند هم در ساختار صفحه و هم در سئوی سایت بسیارمفید باشد. سرتیترها به گوگل کمک می کنند تا محتوای هر صفحه را به درستی درک کنند. همچنین استفاده از زیرعنوان ها نیز می توانند در طبقه بندی ساختاری هر صفحه موثر باشد، زیرا کاربر با مراجعه به هر صفحه علاوه بر درک محتوای آن دچار سردرگمی در طبقه بندی مطالب نمی شود. شما می توانید از  تگ های H1 تا H6 بر حسب نوع کارایی هر کدام استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که در هر صفحه بیشتر از یک بار از تگ h1 استفاده نکنید.


استفاده از متا تگ ها


استفاده از متا تگ ها نیز می توانند در افزایش رنکینگ سایت شما بسیار موثر باشند. بهینه سازی تگ ها از جمله تگ های H1  تا  H6  در افزایش ترافیک و بهره وری سایت بسیار موثر هستند. سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپررس، دارای پلاگین هایی همچون یوست هستند که به کمک آن می توانید بهینه سازی تگ ها را انجام دهید. به طور کلی هر چقدر که کاربر مدت زمان بیشتری را در سایت شما بماند این بدان معنی است که  به محتوای سایتتان علاقه مند است. همچنین هر چه مدت بیشتری کاربر در سایت بماند یعنی سایت اعتبار بیشتری دارد که این مورد خود یک سیگنال مثبت برای بدست آوردن رنک بهتر در صفحه نتایج جستجو است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان