ترفندهای گرفتن سوشیال سیگنال

0 1,134

ترفند های گرفتن سوشیال سیگنال ، از جمله قسمت هایی است که در سئو آف پیچ (of page) مطرح می شود. دقت داشته باشید که تنها بک لینک نیست که می تواند برای شما و سایتتان اعتبار داشته باشید، این سیگنال ها نیز اگر درست و به جا به کار برده شوند می توانند تاثیر خوبی بر روی بهبود رتبه از خود نشان دهند. فرض کنید صاحب یک سایت هستید، حال اگر شما لینک های هر کدام از صفحات سایت خود را در یکی از شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یعنی به سراغ استفاده از سوشیال سیگنال ها رفته اید. البته این لینک ها مانند بک لینک یا لینک های خارجی نیستند چون نوفالو و ریدایرکت هستند.

همان گونه که خود شما نیز امروز شاهد آن هستید ملاحظه می کنید که افراد زیادی در شبکه های اجتماعی به شکل های متفاوت حضور داشته و سعی می کنند در آن فعالیت کنند. بنابراین این فضا، بستری بسیار مناسب برای کسانی فراهم کرده است که قصد دارند با کمک آن ترافیک سایت خود را بالا ببرند. وقتی شما لینک صفحات سایت خود را در شبکه های اجتماعی قرار می دهید و این لینک ها بین کاربران دنیای مجازی به اشتراک گذاشته می شوند به خوبی می توانید از تاثیرات سوشیال سیگنال بهره ببرید.


گرفتن سیگنال های مثبت


چندین سایت وجود دارد که می توانید به مراجعه به آنها و با به اشتراک گذاشتن لینک هایتان از فواید و مزیت هایی که سوشیال ها دارند استفاده کنید. از جمله معروف ترین آنها مواردی هستند که در ادامه ذکر خواهیم کرد:

توییتر

یکی از سایت هایی که برای دریافت سوشیال سینگنال توصیه می شود از آن استفاده کنید توییتر است. توییتر محیط و فضای بسیار جذابی را فراهم کرده و از آنجایی که با گوگل نیز توافقاتی داشته است از جمله مهم ترین بسترهایی است که می تواند سیگنال های قدرتمندی را در اختیار قرار دهد.

فیس بوک

فیس بوک موفق ترین شبکه اجتماعی است که در حال حاضر وجود دارد و سوشینال سیگنال های بسیار موثری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

اینستاگرام

از جمله جاهایی که می توانید سوشیال سیگنال های خوبی را در اختیارتان قرار دهد، اینستاگرام است. اغلب افراد با این محیط آشنا هستند و در صورتی که بتوانید فالوورهای زیادی را به سمت خود جذب کنید قادر خواهید بود با قرار دادن لینک سایت در این فضا ترافیک بالایی را دریافت کنید.

یوتیوب

یوتیوب نیز محیطی بسیار مناسب برای قرار دادن ویدئو فراهم کرده است و کسانی که در این حوزه فعال  هستند می توانند از آن به نفع سایت خود استفاده کنند.

یک راهکاری طلایی برای گرفتن سیگنال موثر


آیا می دانید طلایی ترین ترفندهای گرفتن سوشیال سیگنال چیست؟ فعالیت ایرانی ها در برخی از سایت هایی که از آن نام بردیم زیاد نیست و به همین علت شاید نتوانند شما را به آن چیزی که مد نظر دارید برسانند. بنابراین بهتر است به سراغ فضایی بروید که کاربران ایرانی فعالیت زیادی در آن دارند و شما می توانید به کمک آن خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید. این محیط، اینستاگرام است و می تواند سوشیال سیگنال های بسیار قوی و تاثیرگذاری را در اختیار شما قرار دهد.

اگر قصد دارید از این فضا استفاده کنید باید کاملا حرفه ای رفتار کرده و تمام مواردی که می توانند باعث افزایش بازدید از پیج شما شوند را مورد توجه قرار دهید. وقتی این اتفاق بیفتد شک نداشته باشید که لینک های سایتتان نیز توسط عده زیادی بازدید خواهد شد و در نهایت اشتراک گذاری آنها می تواند رتبه سایتتان را نیز افزایش دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان