تعداد لینک های سوشیال یک سایت

0 1,139

در بحث سئو و بهبود جایگاه سایت، استراتژی سوشیال سیگنال بسیار مهم است. هر چقدر که تعداد لینک های سوشیال یک سایت بیشتر باشد نشان دهنده ی این است که آن سایت از لحاظ کاربران بسیار ارزشمند بوده و بنابراین، گوگل جایگاه و رتبه ی سایت را ارتقاء می دهد. گوگل و سایر موتورهای جستوجو مانند هر کسب و کاری به دنبال رضایت حداکثری کاربران خود هستند و به همین علت دائم در حال آپدیت کردن الگوریتم‌های خود و گسترده کردن آنها می باشند.

تا چند سال گذشته شبکه‌های اجتماعی صرفا فضایی برای منتشر کردن محتوا و سرگرمی بود، اما در حال حاضر بسیار ارزشمند شده اند و در حوزه های درآمدزایی و دیجیتال مارکتینگ می توانند بسیار موثر عمل نمایند. علاوه بر آن کسب سیگنال های معتبر از آن ها نیز بسیار مهم بوده و یکی از فاکتورهای اساسی برای سنجیدن سایت ها می باشند. بنابراین امروزه  فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کسب سوشیال سیگنال بسیار مهم می باشد. پس از انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی کاربران واکنش هایی را از خود نشان می دهند. به همه ی واکنش هایی که از سوی کاربران ایجاد می شود، از جمله لایک، کامنت، اشتراک مطالبو غیره… سوشیال سیگنال گفته می شود. در ادامه ی مطلب قصد داریم در مورد روش هایی که باید انجام داد که در نهایت منجر به کسب سوشیال سیگنال می شود صحبت نماییم:

راه های افزایش تعداد سوشیال یک سایت


یکی از مهم ترین راه ها برای افزایش سوشیال سیگنال این است که در شبکه های اجتماعی مختلف، اقدام به ایجاد اکانت نموده و به طور منظم در آن ها محتوای جذاب منتشر کنید. در منتشر کردن محتوا نهایت خلاقیت خود را به خرج داده و محتوای باکیفیت و جالب را منتشر کنید. انتشار پست های جنجالی یکی از راه های ترغیب کاربران برای انجام واکنش است. اگر به فروش محصولات مشغول هستید شبکه ی اجتماعی اینستا می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.


ترغیب مخاطبان به محتوای کاربر پسند


طراحی دکمه کال تو اکشن یا دعوت به اقدام نیز یکی از آن دسته اقداماتی است که برای جذب مشتری‌های دائم، کشف مشتری‌های جدید و بازگشت مشتری‌های موقت می‌توان به کار برد. یکی از راه های کال تو اکشن این است که از کاربر بخواهید محتوا، خدمات یا دموی محصولات شما را برای نزدیکان و دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. اگر محتوای شما جالب و جذاب باشد، آن ها بارها لینک محتوای شما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک خواهند گذاشت. این کار سبب افزایش سوشیال سیگنال موثر برای شما خواهد شد. طراحی مسابقه و دادن جایزه یکی از آن دسته اقدامات جذابی است که شما می توانید برای جذب مخاطبان بیشتر از آن استفاده کنید. با این کار مخاطبین ترغیب به انجام واکنشی در خصوص محتوای منتشر داده شده ی شما می شوند که در نهایت منجر به افزایش تعداد لینک های سوشیال خواهد شد.

بررسی رفتار کاربران


پس از منتشر نمودن محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف به وسیله ی ابزارهایی واکنش های کاربران را بررسی و رصد نمایید تا بتوانید در صورت مشاهده ی عدم بازخور کاربران استراتژی های مناسب دیگری را برای کسب سوشیال سیگنال به کار گیرید. در حال حاضر ابزارهای گوناگونی برای رصد واکنش کاربران به شکل رایگان وجود دارند که پیشنهاد می شود حتما از آن ها استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان