تعداد لینک های سوشیال یک سایت

0 541

تعداد لینک های سوشیال یک سایت در بحث سئو و بهبود جایگاه سایت بسیار مهم است هر چقدر که تعداد لینک های سوشیال یک سایت بیشتر باشد نشان دهنده ی این است که آن سایت از لحاظ کاربران بسیار ارزشمند بوده و بنابراین گوگل جایگاه و رتبه ی سایت را ارتقاء می دهد.

گوگل و سایر موتورهای جست و جو مانند هر کسب و کاری  به دنبال رضایت حداکثری کاربران خود هستند و به همین علت دائم در حال آپدیت کردن الگوریتم‌های خود و گسترده کردن آن می باشند. تا چند سال گذشته شبکه‌های اجتماعی صرفا فضایی برای منتشر کردن محتوا و سرگرمی بود اما در حال حاضر بسیار ارزشمند شده اند و در حوزه های درآمدزایی و دیجیتال مارکتینگ می توانند بسیار موثر عمل نمایند. علاوه بر آن کسب سیگنال های معتبر از آن ها نیز بسیار مهم بوده و یکی از فاکتورهای اساسی برای سنجیدن سایت ها می باشند. بنابراین امروزه  فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کسب سوشیال سیگنال بسیار مهم می باشد.


پس از انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی کاربران واکنش هایی را از خود نشان می دهند. به همه ی واکنش هایی که از سوی کاربران ایجاد می شود سوشیال سیگنال گفته می شود. این واکنش ها شامل اقداماتی همچون لایک کردن، ریتوئیت کردن، کامنت گذاشتن و… می باشد. در ادامه ی مطلب قصد داریم در مورد روش هایی که باید انجام داد که در نهایت منجر به کسب سوشیال سیگنال می شود صحبت نماییم:

راه های افزایش تعداد لینک های سوشیال یک سایت


یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین راه ها برای افزایش سوشیال سیگنال این است که در شبکه های اجتماعی مختلف اقدام به ایجاد اکانت نموده و به طور منظم در آن ها محتوای جذاب منتشر کنید. در منتشر کردن محتوا نهایت خلاقیت خود را به خرج داده و محتوای باکیفیت و جالب را انتشار دهید. منتشر کردن پست های جنجالی یکی از راه های ترغیب کاربران برای انجام واکنش است. نکته ی قابل توجه آن که باید شبکه ی اجتماعی مناسب کسب و کار و فعالیت خود را انتخاب نمایید و فعالیت در تمامی شبکه های اجتماعی امری بیهوده است. به عنوان مثال اگر به فروش محصولات مشغول هستید شبکه ی اجتماعی اینستا می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

دکمه CTA یا کال تو اکشن


طراحی دکمه کال تو اکشن یا دعوت به اقدام نیز یکی از آن دسته اقداماتی است که برای جذب مشتری‌های دائم، کشف مشتری‌های جدید و بازگشت مشتری‌های موقت می‌توان به کار برد. یکی از راه های کال تو اکشن این است که از کاربر بخواهید محتوا، خدمات یا دموی محصولات شما را برای نزدیکان و دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. اگر محتوای شما جالب و جذاب باشد، آن ها بارها لینک محتوای شما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک خواهند گذاشت. این کار سبب افزایش سوشیال سیگنال موثر برای شما خواهد شد.  

طراحی مسابقه


طراحی مسابقه و دادن جایزه یکی از آن دسته اقدامات جذابی است که شما می توانید برای جذب مخاطبان بیشتر از آن استفاده کنید. با این کار مخاطبین ترغیب به انجام واکنشی در خصوص محتوای منتشر داده شده ی شما می شوند که در نهایت منجر به افزایش تعداد لینک های سوشیال خواهد شد.

بررسی رفتار کاربران


پس از منتشر نمودن محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف به وسیله ی ابزارهایی واکنش های کاربران را بررسی و رصد نمایید تا بتوانید در صورت مشاهده ی عدم بازخور کاربران استراتژی های مناسب دیگری را برای کسب سوشیال سیگنال به کار گیرید. در حال حاضر ابزارهای گوناگونی برای رصد واکنش کاربران به شکل رایگان وجود دارند که پیشنهاد می شود حتما از آن ها استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

02128421818

 

09037881028

 

ارتباط در واتس اپ سئوشید مشاوره رایگان در واتس اپ

 

فرم درخواست مشاورهفرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان