خرید سوشیال سیگنال از شرکت های دیجیتال مارکتینگ

0 524

خرید سوشیال سیگنال از شرکت های دیجیتال مارکتینگ یکی از سریع ترین روش ها برای کسب سوشیال و بهبود و ارتقاء جایگاه وب سایت می باشد. خرید سوشیال سیگنال در صورتی که به شیوه طبیعی ایجاد شود می تواند کاملا مفید باشد، به عنوان مثال اگر شما از ربات ها برای ایجاد سیگنال های طبیعی کمک بگیرید، احتمال شناسایی توسط ربات های گوگل وجود دارد، ولی در صورتی که سوشیال سیگنال ها توسط افراد عادی ایجاد شوند، با اینکه خریداری شده اند و خلاف قوانین گوگل می باشند ولی شناسایی آن ها توسط گوگل ممکن نیست. در این روش در واقع شما با خرید پلن های سوشیال سیگنال، کارهایی از قبیل اشتراک گذاری، درج نظر و لایک کردن را به افراد حقیقی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند واگذار می کنید و این افراد که هر کدام شبکه های اجتماعی اختصاصی خودشان را دارند، اقدام به فعالیت های گفته شده بر روی لینک شما می کنند.


هدف اصلی یک موتور جستجو ، ارائه محتوای مناسب و باکیفیت به کاربران است. موتورهای جستجو با توجه به تعداد دفعات مشاهده URL بر روی وب ، کیفیت آن وب سایت را ارزیابی می کنند و با افزایش ارتباطات وب سایت با رسانه های اجتماعی ، گوگل و سایر ارائه دهندگان جستجو در سیگنال های اجتماعی بصورت یکپارچه بر رتبه بندی و رنکینگ سایت شما تاثیر می گذارند. به همین علت امروزه شبکه های اجتماعی یکی از عوامل مهم و موثر در کسب سوشیال سیگنال به حساب می آیند. به مجموع لایک ها، نظرات، اشتراک گذاری ها و تعامل  یک سایت و صفحه در شبکه های اجتماعی سوشیال سیگنال گفته می شود. علاوه بر خرید سوشیال سیگنال در شرکت های دیجیتال مارکتینگ روش های دیگری برای کسب سوشیال سیگنال وجود دارد که قصد داریم در ادامه به آن ها بپردازیم:

فعالیت و ارتباطات موثر و واقعی در شبکه های اجتماعی


فعالیت موثر و مداوم در شبکه های اجتماعی برای کسب سوشیال سیگنال بسیار با اهمیت است. به این منظور باید حتما در شبکه های اجتماعی متععد اکانت ایجاد کرده و به طور مستمر و پیوسته اقدام به منتشر نمودن محتوا نمایید.


انتشار محتوای جذاب


منتشر کردن محتوای جذاب برای ترغیب کاربران به انجام واکنش یکی دیگر از روش های کسب سوشیال سیگنال است. برای خلق محتوا باید نهایت خلاقیت به کار گرفته شود و کاربرپسندی محتوا نیز در نظر گرفته شود. برای خرید سوشیال سیگنال از شرکت های دیجیتال مارکتینگ می توانید از طریق سئوشید اقدام کنید.

 CTA  یا Call To Action  


Call To Action  یا دعوت به عمل، به طور کلی در دیجیتال مارکتینگ جایگاه ویژه ای دارد. در واقع با CTA ، ما برای دریافت سوشیال سیگنال از کاربرمان به طور مستقیم درخواست یک عمل می کنیم. مثلا لایک پست ، یا اشتراک گذاری یا ریتوئیت کردن و …دعوت از کاربر برای اشتراک گذاری محتواهایتان در شبکه های اجتماعی کاملا عملی است و در صورتی که محتوای خوب گذاشته شود و ارتباط مناسبی با کاربران تان برقرار شود، این کار کاملا ممکن است.


منتشر کردن پست های جنجالی و ترغیب کننده


منتشر نمودن پست های جنجالی هم مثل بحث کمپین عمل می کند. قرار دادن پست های مقایسه ای بین محصولات مختلف، دادن نظرات جنجالی و … باعث افزایش درگیری کاربران با پست می شود و به این طریق معمولا افراد  با کامنت ، لایک ، فالو ، اشتراک گذاری نظرات و واکنش های خود را ابراز می نمایند.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

02128421818

 

09037881028

 

ارتباط در واتس اپ سئوشید مشاوره رایگان در واتس اپ

 

فرم درخواست مشاورهفرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان