سوشیال سیگنال چیست ؟

خرید سوشیال سیگنال

خرید سوشیال سیگنال باعث اعتماد گوگل به سایت شما خواهد شد. سوشیال گیری در هریک از پلتفرم های اجتماعی با اکشن خاصی انجام می گیرد. برای مثال گرفتن سیگنال از دیگو ( diigo ) که دارای اعتبار بالایی است، از طریق بوکمارک کردن امکان پذیر می باشد. مجموعه تخصصی سئوشید به شما کمک می کند از تمامی دامنه های سوشال مدیا، لینک قوی دریافت کنید. بحث لینک سازی در شبکه های اجتماعی مانند پینترست از بخش های مهم سئو خارجی محسوب می گردد. همچنین فعالیت هدفمند در رسانه های گروهی تا حد زیادی به محبوبیت برند شما کمک خواهد کرد. تمامی اکشن های گرفته شده از اکانت هایی معتبر هستند که در پلتفرم مربوطه دارای ارزش زیادی می باشند.

رفع محدودیت در خرید سوشیال

 

ممکن است در گرفتن سوشیال سیگنال با محدودیت هایی مواجه باشید، با خرید از مجموعه سئوشید می توانید به طور نامحدود از دامنه های سوشال مدیا سیگنال طبیعی دریافت کنید. روی پست های منتشر شده در شبکه های اجتماعی، اکشن هایی توسط کاربران فضای مجازی انجام می شود. کامنت هایی که درج می گردند و یا مطالبی که ریتوئیت یا بوکمارک شده اند، نمونه ای از این اکشن ها به حساب می آیند.
در صورت جذاب بودن محتوای شما و رضایت کاربران از مطالب منتشر شده، روی لینک وبسایتتان کلیک خواهد شد و ترافیک طبیعی از این طریق دریافت می کنید. این سیگنالی مثبت از سوی گوگل تلقی خواهد شد. این فرایند در بالارفتن اعتبار صفحه نقش مهمی دارد. هرچه تعداد آن زیاد باشد، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

 استفاده از روش سفید

 

مجموعه ما از روش های سفید که مورد تایید گوگل هستند، سوشیال سیگنال دریافت می کند. اعتماد گوگل و دیگر موتورهای جستجو از این طریق به سایت شما بیشتر خواهد شد. سئوشید از تکنیک های متمایزی برای دریافت سوشال مدیا استفاده می کند. خرید سوشیال سیگنال از استراتژی های مهم در سئو خارجی محسوب می شود. در کنار فروش این محصول، خدماتی چون طراحی و سئو سایت با بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

موفقیت سایت های نوپا

 

معمولا سایت هایی که تازه تاسیس اند، دریافت سوشیال سیگنال می تواند تعیین کننده جایگاه واقعی آن ها در لیست نتایج باشد. موفقیت زمانی میسر می شود که به صورت طبیعی سوشال سیگنال دریافت کنید. منظور از طبیعی بودن، فعالیت مستمر و هوشمندانه همانند دیگر کاربران فضای مجازی است. طبق برنامه روزانه یا هفتگی در اکانت های ساخته شده، محتوای به روز و جذاب تولید کرده و با ری اکشن های مختلف، سیگنال های طبیعی برای سایتتان دریافت کنید. دو ویژگی طبیعی و تدریجی بودن در سوشیال گیری از نکات مهم به شمار می رود. رعایت این نکات، تاثیر مستقیمی روی رتبه بندی سایت شما خواهد داشت. برای آشنایی بیشتر می توانید با کارشناسان سئوشید در ارتباط باشید.

در گام اول بهتر است، اعتبار صفحات مجازی خود را بالا ببرید. گوگل بر اساس الگوریتم های خود، تشخیص می دهد که چقدر از سیگنال های گرفته شده، طبیعی هستند و چه تعدادی از آن ها با روش های اسپم گرفته شده است. بهتر است برای حوزه کاری خود، تنوع صفحات ساخته شده در شبکه های اجتماعی بالا باشد. همچنین سعی کنید در این صفحات، رقبای کاری خود را دنبال کرده و با آن ها تبادل محتوا انجام دهید. این کار سبب می شود تا مشتریان هدف به سوی سایت شما سوق داده شوند.

چند اکشن مهم

 

  1. معمولا عمل share یا اشتراک گذاری مطالب در دامنه هایی چون wordPress vk و یا blogger سیگنالی قوی محسوب می شود. سئوشید قادر است از همگی این دامنه های قوی سوشیال بگیرد.

  2. در برخی از دامنه ها عمل پین کردن باعث ارسال سیگنال طبیعی خواهد شد. برای مثال در دامنه ای چون پینترست این عمل امکان پذیر است. حتما در ابتدا سعی کنید اعتبار این گونه صفحات را بالا ببرید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما ارتباط داشته باشید.

  3. در برخی دیگر، عمل لایک کردن یا کامنت گذاشتن می تواند اکشنی اجتماعی تلقی شود. دامنه تامبلر به این شکل می باشد که اعتبار دامنه بسیار بالایی دارد.

  4. در دامنه هایی چون توئیتر با ریتوئیت کردن مطالب می توانید سوشیال سیگنال دریافت کنید. نحوه لینکسازی در فیس بوک و توئیتر تکنیک های خاص خود را دارد.

 سوشیال گیری بهتر از خرید لینک

 

همانطور که می دانید، خرید حجم انبوهی از لینک ها از سایت هایی که توسط گوگل اسپم شده اند، باعث افت شدید سایت شما خواهد شد. اگر هم از سایتی که لینک می گیرد، اسپم نباشد، بازهم به اندازه سوشیال سیگنال تاثیر مثبت نخواهد داشت. البته همانطور که در بالا اشاره شد، خرید سوشال سیگنال نیز باید به صورت هدفمند انجام شود تا آسیبی متحمل سایت شما نشود. با سئوشید می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

ضرورت خرید سوشیال سیگنال

 

از سوالات مهمی که برای صاحبان مشاغل پیش می آید، این است که آیا سایت هایی که در موتور جستجو رتبه خوبی دارند و کسب و کار آن ها رونق دارد، لازم است که در رسانه های اجتماعی فعالیت کنند ؟ باید این را در نظر بگیرید که فعالیت در شبکه های اجتماعی به عنوان مزیت برای برند شما محسوب می شود. از این طریق کاربران بهتر و بیشتر با سایت و برند شما تعامل خواهند داشت. از مزیت های دیگر این رسانه های گروهی، انتقال خیل عظیمی از کاربران به سمت سایت شما است. این باعث اطمینان بیشتر گوگل و دیگر موتوهای جستجو خواهد شد.

مزایای خرید سوشیال سیگنال

  • جلب اعتماد از سوی موتور جستجو
  • ایندکس سریع محتوای سایت
  • افزایش اتوریتی و بالا بردن پیج رنک صفحات فرعی سایت
  • افزایش ترافیک دایرکت از صفحات و کمپین های اجتماعی
  •  اشتراک گذاری مطالب بین میلیون ها کاربر فضای مجازی
  • کمک به برندینگ

نمونه کارها

 خبرگذاری همشهری

https://hamshahrionline.ir

استخدام – رتبه 4

اخبار – رتبه 5

دلار امروز – رتبه 6

قیمت ارز – رتبه 7

حقوق کارگر – رتبه 4

  مرجع دندانپزشکی

https://sepident.ir

لمینت سرامیکی – رتبه 3

لمینت – رتبه 7

کامپوزیت ونیر – رتبه 6

ارتودنسی – رتبه 8

بلیچینگ – رتبه 7

محصولات نورگیر

https://sayesaz.com

سقف نورگیر – رتبه 2

قیمت سقف نورگیر – رتبه 3

سقف پاسیو – رتبه 3

سقف حیاط خلوت – رتبه 5

سقف پلی کربنات – رتبه 7

 باسکول سازی

http://haddadmaher.com/blog

باسکول – رتبه 4

باسکول صنعتی – رتبه 1

باسکول مکانیکی – رتبه 3

باسکول آویز – رتبه 2

باسکول دیجیتال – رتبه 5

تعمیرات کامپیوتر

http://pctehran115.com

تعمیر کامپیوتر در محل – رتبه 2

تعمیر لپ تاپ در محل – رتبه 3

تعمیرات لپ تاپ در محل – رتبه 3

تعمیر تخصصی کامپیوتر – رتبه 4

تعمیر لپ تاپ در تهران – رتبه 6

 محصولات چوبی

https://woodtec.ir

میز روستیک – رتبه 4

میز مدرن – رتبه 6

میز رزین – رتبه 6

درب چوبی – رتبه 8

قیمت درب چوبی – رتبه 6

مرجع ساختمان

https://sazechi.ir

درب ضد سرقت – رتبه 8

 درب ضد سرقت افرا – رتبه 4

قیمت درب ضد سرقت – رتبه 4

 درب ضد سرقت ارزان – رتبه 5

 دکوراسیون داخلی

https://helgerco.com

معماری داخلی – رتبه 7

شرکت معماری داخلی – رتبه 4

 دکوراسیون داخلی – رتبه 7

شرکت دکوراسیون داخلی – رتبه 6

فروشگاه لباس نظامی

https://sayeroshanstore.ir

لباس نظامی – رتبه 1

لباس ارتش – رتبه 2

لباس سپاه – رتبه 2

لباس نیروی انتظامی – رتبه 1

پستهای اخیر

عصر یکه تازی سوشال مدیا

در عصری که زندگی می کنید، تعدد رسانه های اجتماعی بالا رفته و تکنولوژی استفاده از هریک به نقطه اوج خود رسیده است . بنابراین باید این دوره را دوری یکه تازی رسانه های دیجیتال نامید. همانطور که گفته شد، وجود قابلیت های بسیار در این شبکه های
ادامه مطلب ...

سیگنال نوفالو چیست

همانطور که می دانید عملیات لینک سازی تاثیرات بسیار خوبی را بر روی بهبود رتبه بندی می گذارد. تصور نمایید که یک رقیب قوی در حوزه کاری تان وجود دارد و شما با وجود تمام کارها و تلاش هایی که در سطح موتور جستجو انجام داده اید، نتوانسته اید
ادامه مطلب ...

کارشناس سوشیال سیگنال

شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره و کسب و کار افراد تاثیرات بسیاری گذاشته اند. امروزه درصد زیادی از شغل ها به شکل آنلاین و در بستر فضای مجازی فعالیت می کنند. این مشاغل برای افزایش سو و درامد خود باید به فاکتورهای سئو توجه نمایند تا
ادامه مطلب ...

پکیج خدمات تخصصی سوشیال سیگنال

در گذشته شبکه های اجتماعی تنها نقش یک پلتفرم پیام رسان اجتماعی را داشتند اما امروزه شبکه های اجتماعی به بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره همه ی ما تبدیل شده اند. این روزها زندگی بدون وجود شبکه های اجتماعی قابل تصور نیست. خیلی از کسب و کارهای
ادامه مطلب ...

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09037881028

 

09190030490

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان