خرید سوشیال یا خرید اکشن های اجتماعی

0 998

دریافت اکشن های اجتماعی ، یکی از روش هایی است که به کمک آن می توانید ترافیک طبیعی و ارگانیک سایت خود را افزایش دهید. افزایش ترافیک طبیعی باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل نیز خواهد شد و این تغییر رتبه به خوبی قادر است تعداد مشتریان هدف شما را بیشتر کند. چنانچه به دنبال راهی هستید که بتوانید با استفاده از آن تعداد مشتریان وفادار خود را زیاد کنید، بهتر است حتما در مورد خرید سوشیال ها نیز فکر کرده و با افرادی که با کمک این راه توانسته اند به نتایج خوبی دست پیدا کنند، صحبت کنید. آنها نیز حتما به نکته اذعان خواهند کرد که سوشیال ها  تاثیر خوبی بر سایتشان داشته است.


دریافت سیگنال از اکانت های معتبر


از آنجایی که خرید سوشیال سیگنال یا خرید اکشن های اجتماعی به کمک اکانت های واقعی صورت می گیرد، شما به گوگل ثابت خواهید کرد که در نظر کاربران بسیار محبوب هستید و این محبوبیت همان چیزی است که گوگل دوست دارد شما به آن دست پیدا کنید. برخی از کسانی که با سازوکار این سوشیال ها آشنا نیستند ممکن است تصور کنند که از نظر برخی الگوریتم های گوگل مانند پاندا و پنگوئن، این سیگنال ها ایمن نباشند؛ این تصور کاملا اشتباه است. پاندا و پنگوئن این سوشیال ها را بسیار امن می دانند و در صورت استفاده هیچ نمره منفی را برای سایت در نظر نخواهند گرفت.


مزیت های استفاده از سوشیال


  • یکی از مهم ترین مزیت هایی که خرید سوشیال یا خرید اکشن های اجتماعی در اختیارتان قرار می دهد، بک لینک هایی است که اعتبار بالایی دارند. همان طوری که می دانید یکی از مواردی که باید در سئو سایت مد نظر قرار داده شود، استفاده از بک لینک هایی است که اعتبار بالایی دارند. خرید سوشیال سیگنال ها می توانند اعتبار بالایی را برای سایت به ارمغان آورند.
  • مزیت بسیار مهم دیگری که خرید سوشیال یا خرید اکشن های اجتماعی می تواند برای یک سایت داشته باشد، ایجاد ترافیک واقعی در سایت است. زمانی که شما بتوانید محتوایی خوب و ارزشمند تولید کرده و نظر مثبت مخاطبان را به خود جلب کنید، افرادی زیادی به بازدید از سایت شما خواهند آمد و بدین طریق می توانید ترافیک واقعی سایت را افزایش دهید.
  • از دیگر مزیت های خرید سوشیال سیگنال ، می توان به قیمت بسیار مناسب آنها اشاره داشت. خرید این نوع بک لینک بسیار مقرون به صرفه است و به شما کمک می کند تا به اهدافتان دست پیدا کنید.
  • یکی از روش هایی که می توانید با استفاده از آن به گوگل ثابت کنید که شما نیز از نظر مخاطبان محبوب هستید، خرید اکشن های اجتماعی است. این روش با افزایش رتبه الکسا، اعتبار صفحات و سایت نیز همراه است.

اهمیت اکشن های اجتماعی


همان طوری که می دانید خرید اکشن های اجتماعی یکی از رکن ها و فعالیت هایی است که در حوزه سئوی خارجی به آن پرداخته می شود. خرید سوشیال می تواند اعتبار سایتی که این سیگنال ها از آنجا خریداری شده اند را به شما منتقل کنند و بدین طریق سایتی که در اختیار دارید به دامین آتوریتی بالایی دست پیدا کند. به همین دلیل است که اغلب سئوکاران سعی می کنند از این نوع بک لینک استفاده کنند.اگر به دنبال آن هستید که با صرفه هزینه ای بسیار اندک و در مدت زمانی بسیار کوتاه، بتوانید ارزش سایت خود را بالا ببرید می توانید بر روی فوایدی که این روش برای شما به دنبال دارد، حساب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان