سوشال بوکمارکینگ چیست

0 179

سوشال بوکمارکینگ چیست : با کمی جست و جو در اینترنت که برای پیدا کردن مطالبی که به دنبال آن ها هستید، ممکن است به صفحاتی برخورد کنید که به آن ها علاقه مند هستید. برای دسترسی آسان به این صفحات ممکن است آن ها را بوکمارک کنید.  . این روش بسیار کاربردی بوده اما یک مشکل اساسی داشته که در اینجا به آن خواهیم پرداخت.  این ایراد آن است که اگر به هر دلیلی مرورگر  خراب شده و دچار مشکل شد و یا سیستم فرمت شود دیگر امکان دسترسی به آن صفحات بوکمارک شده وجود نخواهد داشت. یکی از خدمات ویژه مجموعه سئوشید فروش پکیج های سوشیال سیگنال می باشد که با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود.  در حال حاضر این امکان وجود دارد که از هر سیستم کامپیوتری و هر مکانی به بوک مارک های خود دست پیدا نمایید.


تکنیک سئو خارجی سایت


 Social Bookmarking در واقع یکی از تکنیک های سئو خارجی بوده که در آن لینک این صفحات در صفحات شبکه های اجتماعی بوکمارک می شوند.  این اکشن های اجتماعی به خرید سوشیال سیگنال معروف هستند. اکشن های اجتماعی فقط بوکمارک کردن نیست بلکه share کردن مطالب، لایک و کامنت از این موارد به سمار می روند. وبسایت های خاصی وجود دارند که به ما امکان می دهند لینک URL وب سایت  یا صفحاتی از وب سایت خود را در آنجا ذخیره و به اشتراک بگذاریم. به این دامنه ها Social Bookmarking می گویند. به فرآیند نشانه گذاری وب سایت ها در این سایت ها Social Bookmarking گفته می شود. در ادامه قصد داریم در خصوص مزایای سوشال بوکمارکینگ چیست ، و انواع وب سایت های سوشیال بوک مارکینگ بیشتر صحبت نماییم، سوشیال سیگنال در انواع پکیج های طلایی یک، طلایی دو، نقره ای یک و نقره ای دو و برنزی یک و برنزی دو دسته بندی شده است. هر پکیج بر اساس تعداد سوشیال و قیمت ست شده است.


Social Bookmarking برای کسب و کارهای مختلف


  1. ساخت لینک مرتبط به سایت  social bookmarking
  2. افزایش شمار بازدید کننده با اعمال لایک و کامنت و دیگر اکشن های اجتماعی
  3. جذب مخاطبین بیشتر با اشتراک گذاری مطالب مختلف در دامنه های سوشیال سیگنال از جمله پینترست و فیس بوک
  4. کمک کردن به کسب و کارها برای پیدا نمودن کسب و کارهای دیگر
  5. کمک به افزایش ترافیک سایت که باید ابتدا جامعه هدف برای شبکه های اجتماعی مشخص شده و سپس بتوان از این صفحات ترافیک هدفمند دریافت کرد

انواع وب سایت های Social Bookmarking


یکی از دیگر از مزایای social bookmarking این است که برای  فهرست کردن لینک ها و به اشتراک گذاری آنها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این سایت ها به گونه ای هستند که برای جست و جو درون آن ها باید مبالغی را پرداخت نمایید. این سایت ها خصوصی هستند اما در این برخی از سایت ها هم کاملا رایگان می باشند و نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی وجود ندارد.  برخی از این سایت های Social Bookmarking چیست،  به شرح زیر هستند


Del.icio.us  وب سایتی مشهور برای خدمات بوک مارک اجتماعی که به کاربران امکان ویرایش، اضافه کردن و اشتراک بوک مارک اسناد وب سایت ها مانند لینک وب سایت، پست بلاگ و مقاله را می دهد. سایت نیز  Yahoo  ارائه دهنده ی خدمات بوک مارکینگ بر روی هاست یاهو گوگل، علاوه خرید سوشیال سیگنال چیست ،  خدمات دیگری چون سئو سایت و طراحی سایت با بهترین قیمت بازار به شما ارائه می شود. مفتخریم از تاسیس تا ترقی در موتورهای جستجوگر در کنار شما عزیزان باشیم. خرید سوشیال سیگنال یکی از محصولاتی است که به مشتریان فروخته میشود، علاوه بر سوشیال سیگنال انواع رپرتاژهای داشگاهی، انواع پکیج های ahref و انواع گیف کارت به شما ارائه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

02128421818

 

09037881028

 

ارتباط در واتس اپ سئوشید مشاوره رایگان در واتس اپ

 

فرم درخواست مشاورهفرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان