سوشیال ارزان قیمت

0 1,580

همانطور که می دانید سئوی سایت به عوامل و فاکتورهای بسیار متفاوتی وابسته است. یکی از این عوامل مهم و تاثیرگذار در سئو، سوشیال سیگنال می باشد. سوشیال سیگنال، کلیه واکنش هایی است که از سوی کاربران صورت می گیرد مانند: لایک، کامنت و Share کردن محتوا و… یکی از نکاتی که باید بدانید این است که یکی از مهم ترین معیارهایی که برای سنجش و آنالیز سطح کیفی وب سایت ها صورت می گیرد تعداد دفعاتی است که کاربران به یک URL مراجعه نموده اند و یا تعداد دفعاتی است که محتوایی به دست یکی از کاربران درون یکی از سوشیال مدیاها انتقال داده می شود. برای اطلاعات بیشتر از پکیج های سوشیال می توانید به صفحه خرید سوشیال سیگنال مراجعه فرمایید.


اهمیت بالای سوشیال سیگنال


 در حال حاضر اهمیت سوشیال سیگنال به قدری بالاست که به یکی از ارکان بسیار مهم و اصلی سئوی خارجی سایت تبدیل شده است و می تواند در ارتقای رتبه ی سایت بسیار موثرعمل نماید، به همین دلیل خرید سوشیال سیگنال بسیار حائز اهمیت است. پکیج های ما در رده های طلایی، نقره ای و برنزی بر اساس قیمت و تعداد لینک ها ست شده اند. این لینک ها از صفحات معتبر گرفته شده و تمامی آن ها در گوگل ایندکس هستد.

این روش از آنجایی که کامال از سوی موتورهای جست و جو مجاز می باشد، هیچ گونه مشکلی برای سایت شما به وجود نمی آورد و این در حالیست که خرید بک لینک جزو یکی از روش های سئوی کاله سیاه محسوب شده وبه دلیل این که کامال غیرقانونی و غیرمجاز می باشد احتمال پنالتی شدن در این روش از سمت گوگل بسار بالا است.


مت کاتز در این باره چه می گوید


 مت کاتز که یکی از مدیران ارشد شرکت گوگل می باشد در مصاحبه ای اعالم نموده است که سیگنال های اجتماعی در حقیقت یکی از ارکان اصلی تعیین جایگاه های وب سایت در نتایج موتورهای جست وجو می باشند و اهمیت آن رفته رفته با مرور زمان افزایش پیدا می کند.

  1. افزایش رتبه و جایگاه وب سایت در زمانی سریعتر از حد انتظار
  2. افزایش دامین آتوریتی و اعتبار وب سایت در گوگل و سایر موتورهای جست وجوگر
  3. بالا رفتن سرعت ایندکس صفحات وب سایت با خرید سوشیال سیگنال
  4. افزایش یافتن رتبه ی الکسا

نکات مهم در خرید سوشیال


به عنوان مثال اگر شما در حوزه ی فروش آنلاین مشغول به کار هستید شبکه  اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین شبکه ها برای حوزه ی کسب و کار شما محسوب می باشد. به خاطر داشته باشید که یکی از رموز موفقیت در کسب سوشیال سیگنال فعالیت مداوم و منظم در شبکه هایاجتماعی است.

پس از خرید سوشیال با کیفیت، ابزارهایی وجود دارند که برای چک کردن تعداد سوشیال سیگنال های یک صفحه به کار می روند. پس از مدتی در بازه های زمانی مشخص و منظم گزارشی در خصوص آن ها به شما ارسال می نمایند. بزرگترین مزیت خرید سوشیال سیگنال این است که جزو روش های سئوی کاله سفید محسوب شده و با به کارگیری آن هیچ جریمه ای از سوی گوگل برایتان صادر نخواهد شد، علاوه بر این خرید سوشیال سیگنال یکی از بهترین، پرکاربرترین و موثرترین راه ها برای ارتقای رتبه سایت در نزد گوگل محسوب می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان