سوشیال بوکمارک سئو

0 1,371

سوشیال بوکمارک سئو، یکی از جنبه های سئو خارجی است که برای افزایش رتبه سایت از آن استفاده می شود. این تکنیک، یکی از روش هایی است که سئوکاران حرفه ای آن را زیاد به کار می گیرند تا بتوانند جایگاه خود را بهبود دهند. نکته ای که در این بین اهمیت زیادی دارد امن بودن و معتبر بودن این روش از نظر الگوریتم های پاندا و پنگوئن است. افرایش ترافیک ارگانیک و طبیعی به سایت از دیگر ویژگی ها و امتیازاتی است که استفاده از سایت های سوشال می تواند در اختیار وب مسترها و سایت ها قرار دهد. این مورد مخصوصا مواقعی که شما در حال فروش یک محصول و یا کالا هستید می تواند باعث افزایش سطح درآمدتان نیز شود.


مزیت های استفاده از سوشیال بوکمارک سئو


  • یکی از مهم ترین مزیت هایی که این روش برای سایت فراهم می کند، در اختیار قرار دادن بک لینک هایی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این عامل می تواند تاثیر خوبی بر روی رتبه یک سایت گذارد و اعتبار سایت را به نحو چشمگیری افزایش دهد.
  • استفاده از این روش، موجب افزایش تعداد بازدید کنندگان از سایت می شود. البته برای رسیدن به این جایگاه، شما باید شرایط داخلی سایت را به نحوی فراهم کنید که کاربر پسند باشد. اگر مشکلاتی مانند سرعت لود پایین در سایت وجود داشته باشد، تمام زحماتی که برای خرید سوشیال سیگنال کشیده اید، از بین خواهد رفت و هیچ منفعتی از این بابت نصیب شما نخواهد شد.
  • یکی دیگر از مزیت هایی که استفاده از سوشال بوکمارک ها در اختیار قرار می دهند، پیدا کردن کسب و کار است. گاهی شما با جستجو در یکی از سایت های سوشال بوکمارک ممکن است با کسب و کاری تازه و جدید آشنا شوید و تصمیم بگیرید آن را انجام  دهید. گاهی نیز یک کسب و کار برای ادامه فعالیت خود به کسب و کار دیگری نیاز دارد و از همین طریق می تواند مشکل خود را حل کند.

سوشال بوکمارک بهتر است یا سوشال سیگنال


یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در این زمینه برای اغلب افراد پیش آید، تفاوت بین سوشال بوکمارک و سوشال سیگنال است. باید بگوییم که در واقع سوشال بوکمارک به عنوان یکی از زیر مجموعه های سوشیال سیگنال محسوب می شود. اما نکته مهم در تفاوت هایی است که این دو با هم دارند. ستاره دار شدن سایت در سایت های سوشال است و به علت پایدار بودن می توانند تاثیرات خوبی بر روی رتبه سایت از خود به جای بگذارند. اما سوشال سیگنال ها، در واقع به تعاملات و تبادلات یک سایت در شبکه های اجتماعی گفته می شود. این تبادل و تعامل به لایک کردن، کامنت گذاشتن، به اشتراک گذاشتن سایت و موارد این چنینی اطلاق می شود. در واقع سوشال سیگنال ها به گوگل نشان می دهند که این سایت بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.


شک موتور جستجو


نکته مهم دقیقا به تفاوت سوشیال سینگال و سوشال بوکمارک بر می گردد. اگر گوگل مشاهده کند که شما بک لینک های زیادی از سایت های سوشال دریافت کرده اید، اما هیچ کاربری وبسایتتان را به اشتراک نگذاشته است، او را به شک می اندازد و بیش از چیزی که نباید، در مورد شما حساسیت به خرج خواهد داد. برای اجتناب از این مساله و موضوع، با استفاده از ترفندهایی که وجود دارد سعی کنید حتما سوشیال سیگنال را نیز دریافت کنید و به گوگل ثابت کنید که در حال فعالیت هایی مثبت در جهت افزایش رضایت کاربران و مخاطبان خود هستید. بدین شکل شک نکنید که گوگل نیز شما را بسیار بیشتر از قبل دوست خواهد داشت و به شما برای افزایش رتبه سایتتان کمک خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان