سوشیال سیگنال چیست

0 5,403

اثر سوشیال سیگنال بر سئو سایت


سوشیال سیگنال چیست اثر سوشیال سیگنال بر سایت چگونه است؟ آیا سوشیال سیگنال در بهبود رتبه بندی سایت اثر مستقیم دارد یا غیر مستقیم؟ اصلا این سوشیال ها از راه های مورد تایید گوگل به شمار می روند؟ همگی این سوال ها در این مقاله پاسخ داده می شوند. کاملا مشخص است که گوگل در هنگام رتبه بندی به سایت های مختلف اثرات سوشیال سیگنال را در نظر می گیرد. الگوریتم های گوگل روزانه در حال تغییر می باشند. ابتدا این الگوریتم ها در سال 2012 راه اندازی شد. وب مستران گوگل آزمایش های زیادی در مورد تاثیر سوشیال سیگنال بر رتبه وب سایت انجام دادند. یکی از دغدغه های مهم کاربران در هنگام خرید سوشیال سیگنال این است که استفاده از آن ها در رته بندی سایت به صورت مستقیم تاثیر دارد و یا به صورت غیر مستقیم بر آن موثر است.

موتورهای جستجو از جمله گوگل در جهتی حرکت می کنند که به صورت روزانه و با سرعت بیشتری به کاربرانشان پاسخ هایی با کیفیت در مورد درخواست هایی که از طریق جستجوهای خود داشته اند، ارائه می دهند. وب مستران گوگل استراتژی های موثری را برای بهبود عملکرد و ارتقاء هر وب سایت به رتبه های بالا برنامه ریزی کرده اند.
در گذشته هر وب سایتی به راحتی می توانست با تولید محتوای ساده ای برای کلمات مختلف در صفحات اول گوکل جای گیرد. این منجر به هرج و مرج در جستجوهای گوگل شد و برخی از سایت های متخلف با استفاده از روش های سئو کلاه سیاه در رتبه های برتر گوکل جای گرفتند.

الان با وجود الگوریتم های مختاف گوگل نمی توان به راحتی در گوگل رتبه گرفت. سایت های اسپم توسط گوگل شناسایی شده و از لیست نتایج ان حذف شده اند. یکی از مواردی که می توان به صورت هدفمند سئو کرد، استفاده از سوشیال سیگنال هستند که طبیعی بودن از نظر گوگل را تضمین می کنند. اشتراک گذاری با استفاده از شبکه های اجتماعی  امیدوار کننده ترین حوزه در لینک سازی خارجی محسوب می شود. با خرید سوشیال سیگنال از مجموعه سئوشید می توانید یکی از راهبردهای اساسی در لینک سازی خارجی خود را تامین کنید.  


(Social signal) سوشیال سیگنال چیست


سوشیال سیگنال چیست
سوشیال سیگنال چیست

سوشیال سیگنال یا سیگنال های اجتماعی مجموعه ای از اکشن هایی از جمله لایک ها، اشتراک گذاری ها، نظرات، فالو کردن و تعامل کلی یک سایت در پلتفرم شبکه های اجتماعی از جمله  مختلف است. استفاده از سوشیال های مختلف راهبردهای مهم در سئوی خارجی سایت محسوب می شود. مجموعه سوشید می تواند در خرید سوشیال سیگنال به شما عزیزان راهنمایی زیادی داده تا به صورت هدفمند از شبکه های اجتماعی لینک داشته باشید. کاربران با اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، به گوگل می فهمانند که محتوایشان دارای ارزش و اعتبار کافی می باشد. اگر صفحه ای از سایت شما دارای تعداد بالایی سوشیال باشد، به این معنا است که محتوای سایت شما توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته شده است. لینک سازی در سوشیال سیگنال از جمله لینک های معتبر از طرف گوگل شناخته می شود. این اعتبار به این بستگی دارد که شما کاربران با چه هدفی در این شبکه ها لینک سازی می کنید.


راهبردی اساسی در سئو خارجی سایت


سوشیال سیگنال چیست

استفاده از سوشیال سیگنال به عنوان راهبردی اساسی در سئو خارجی محسوب می شود که اگر به درستی انجام شود، به صورت مسقیم در بهبود عملکرد سایت کمک زیادی می کند. از فواید سوشیال سیگنال می توان به چهار عامل مهم زیر نام برد:

  1. افزایش اتوریتی یا اعتبار دامنه سایت شما
  2. افزایش ترافیک ورودی با اشتراک گذاری مطالب مختلف
  3. برند سازی
  4. جلب اعتماد و ارزش کافی از سوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو

در مصاحبه با  مت کاتس مسئول بخش ضد اسپم رسما اعلام شد که استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، پینترست، ردیت، تامبلر و غیره از موارد تاثیر گذار در رتبه بندی صفحات مختلف یک دامنه خواهد بود که به مرور زمان اهمیت این سیگنال های اجتماعی برای وب مستران گوگل آشکار گردید.گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای چینش سایت های مختلف در لیست نتایج خود، الگوریتم ها و فرمولهای مختلفی در نظر داشته که بسیار هوشمندانه طراحی شده اند. قصد داریم در این قسمت به این موضوع بپردازم که این الگوریتم ها و فرمول ها با چه هدفی طراحی شده اند؟ گوگل هم مثل کسب و کار های دیگر، برای  تداوم حیات خود به رضایت زیادی از سوی مشتریان نیازمند است. گوگل در این سال ها توانسته بهترین نتایج را در اکثر جستجوها به کاربران نمایش داده و از این نظر نسبت به دیگر موتورهای جستجو در مزیت است.

با محبوبیت زیاد شبکه های اجتماعی از سوی مردم، کاملا منطقی است که گوگل هم به سمت استفاده از این سیگنال های اجتماعی برای شناسایی علایق مردم رود. یعنی وقتی من آدرس سایتی را در شبکه اجتماعی خودم قرار میدهم و در مورد آن صحبت میکنم، احتمال زیاد، آن سایتِ مورد علاقه من است و از این بابت گوگل برای آن ارزش و اعتبار در نظر می گیرد. با توجه به این موارد گوگل سوشیال سیگنال را به فاکتورهای تاثیر گذار خود اضافه کرد و از عوامل مهم در سئو خارجی محسوب می شود. هنگامی که پستی از سایت شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و لینک سایت شما در این پست قرار می گیرد، لایک میخورد، ریتوئیت شده و اکشن های مختلفی روی آن از سوی کاربران شبکه های اجتماعی انجام می شود که به گوگل این پیام منتقل می شود که این سایت در نزد کاربران محبوبیت داشته و برای آن ارزش و اعتبار بالایی در نظر می گیرد.


تاثیرات مستقیم سوشیال سیگنال بر سایت


  1. با خرید پکیج های سئوشید می توانید به طور همزمان از چند شبکه اجتماعی که دارای اعتبار دامنه بسیار بالایی هستند، لینک قوی دریافت کنید. پیشنهاد ما به شما این است که در ابتدا با تعداد کمی شروع بع لینک سازی کنید.
  2. معمولا با اکشن هایی چون توئیت و یا اشتراک گذاری پست های شما برند در بین کاربران واقعی این شبکه ها نمایش زیادی داشته که باعث شناخت برند شما در بین کاربران داخل و خارج می شود.
  3. با خرید پنل های اشتراکی ما می توانید تعداد بک لینک های دامنه خود را رفته رفته افزایش داده و اعتبار آن را از سوی گوگل افزایش دهید.
  4. با این سوشیال ها علاوه بر گرفتن ترافیک از سایر موتورهای جستجو از کاربران مختلف شبکه های اجتماعی ترافیک دایرکت یا مشتقیم دریافت می کنید.

خرید سوشیال سیگنال از مجموعه سئوشید


سوشیال سیگنال چیست

در مجموعه تخصصی سئوشید پکیج های مختلف سوشیال سیگنال قرار گرفته اند که بر اساس تعداد و قیمت دسته بندی شده اند. لینک هایی که از پکیج های ما دریافت می کنید، همگی از صفحاتی معتبر در شبکه های اجتماعی گرفته شده اند که به صورت فالو هستند. این لینک ها پس از مدت زمان کوتاهی ایندکس شده و تاثیر زیادی در سایت شما خواهند داشت. در این مجموعه علاوه بر فروش سوشیال سیگنال، خدماتی از جمله سئو سایت و طراحی آن انجام می شود که همگی بر اساس روش های کلاه سفید هستند. طراحی سایت سئوشید نیز بر اساس متدهای روز دنیا انجام گرفته که با هدف سئو سایت انجام می گیرد.

سئوشید برای تمامی خدمات ارائه شده تخفیفی ویژه در نظر گرفته است، باید دقت کنید که خرید سوشیال از دامنه های مختلف باید به صورت طبیعی باشد، یعنی اگر شما از ربات ها برای ایجاد سیگنال اجتماعی استفاده کنید و تعداد بالایی در زمان کوتاهی برای سایت خود خریداری کنید، ممکن است نتیجه ای مخرب داشته باشید. استفاده از سوشیال های باید به صورت تدریجی و آهسته باشد تا به سایت شما لطمه نزند. شما می توانید با خرید پکیج های سئوشید، همه کارهای مهم مانند لایک کردن، درج کامنت و غیره را به اشخاصی حقیقی در شبکه های اجتماعی واگذار کنید. سئوشید با ایجاد این مزیت برای مشتریان توانسته است برای شما اعتمادی زیادی را جلب کرده و بتوانید تاثیر زیادی هم از این سیگنال های اجتماعی داشته باشید. امیدواریم در این مقاله سوشیال سیگنال چیست توانسته باشیم اطلاعاتی مفید در مورد سیگنال های اجتماعی به شما عزیزان داده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

02128421818

 

09037881028

 

ارتباط در واتس اپ سئوشید مشاوره رایگان در واتس اپ

 

فرم درخواست مشاورهفرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان