سوشیال مدیا ارزان

0 1,087

دریافت لینک هدفمند از شبکه های اجتماعی یا همان سوشیال مدیا از راهبردهای اساسی سئو خارجی محسوب می شود. شما عزیزان می توانید از تمامی بوکمارک های گوگل به کمک مجموعه تخصصی سئوشید لینک فالو دریافت کنید. خرید سوشیال سیگنال در مجموعه ما با بهترین قیمت انجام می گیرد. قیمت ها بر اساس تعداد لینک های سوشیال تعیین شده اند.  استفاده از این لینک های فالو در رتبه بندی سایت شما بسیار موثر خواهد بود.

سوشیال سیگنال نیز فعالیت هایی محسوب می شود که کاربران و مخاطبان در شبکه های اجتماعی در رابطه با سایت شما انجام می دهند. این فعالیت ها شامل لایک کردن و دیگر اکشن ها می باشد. امروزه سوشیال سیگنال نقشی بیشتر از یک پل ارتباطی میان کاربران و صاحبان کسب و کار هستند و اکشن هایی که کاربران این دامنه ها در رابطه با وب سایت در شبکه های اجتماعی دارند.


دریافت لینک از اکانت هایی معتبر


لینک های دریافتی از صفحاتی که دارای اعتبار بالایی هستند، بر سئوسایت شما بسیار موثر خواهند بود.  مجموعه ای از اکشن های مختلف برای گرفتن لینک از شبکه های اجتماعی مختلف باعث می شود تا گوگل اعتباری برای سایت شما در نظر بگیرد. اگر می خواهید تا مردم با برند شما آشنا شده و به صورت روزانه نظرشان را به محصول و برند شما برسانند، باید به صورت روزانه در اکانت های مدیا از جمله فیس بوک و تامبلر تولید محتوا کنید. برای مثال، از تصاویر جذاب که باعث جذب مشتری به سوی محصول شما می شوند، استفاده کنید.

سعی کنید از تمامی بوکمارک های مهم لینک هدفمند دریافت کنید. اگر یک صفحه هدف از سایت شما دارای تعداد زیادی سوشیال است، این بدین معناست که محتوای آن صفحه بین کاربران زیادی از شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این اشتراک به اعتبر ان صفحه کمک بسیار خوبی می کند و باعث بالارفتن پیج رنک آن صفحه می شود.


لینک سازی درست در سوشیال مدیا


لینکسازی در شبکه های اجتماعی یا همان سوشیال مدیا باید به درستی انجام شود. تنها عیب آن ها آن است که محتوای شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک با سرعت زیادی در حال به روز رسانی است. در هر ثانیه ممکن است پست های بسیاری در فیس بوک به نمایش کاربران برسد. این مقدار در شبکه های تامبلر و اینستاگرام به میلیون ها پست در دقیقه می رسد. اگر این محاسبات را برای یک ماه تخمین بزنید از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد. سرعت بالای به روز رسانی مطالب در شبکه های اجتماعی باعث شده است تا خزنده های گوگل نتوانند لینک های به اشتراک گذاشته شده را به سرعت ایندکس کنند و معنای آن را بفهمند.

بنابراین باید گفت که خزنده های گوگل محتوای شبکه های اجتماعی را مانند محتوای سایت ها نمی توانند به سرعت بررسی کنند. استفاده از نام برند در کنار کلمه کلیدی ان صفحه به سیگنال های خوب گوگل آن را می فهماند که محتوای سایت شما به زودی ایندکس شوند. بنابراین بهتر است که ام برند خود را درکنار کلمات کلیدی بیاورید و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان