مراحل سوشیال گیری سئوشید

0 133

مراحل سوشیال گیری سئوشید به گونه ای می باشد که در زمانی بسیار کوتاه شاهد بهبود و ارتقای رتبه و جایگاه سایت خود خواهید بود. در حال حاضر سوشیال سگنال سئوشید به طور مستقیم بر روی بحث سئوی سایت تاثیرگذار است و نمی توان به هیچ عنوان آن را نادیده گرفت. در حقیقت سوشیال سیگنال به عنوان یکی از فاکتورها و عوامل افزایش رتبه سایت در نتایج سرچ گوگل محسوب می شود. توجه داشته باشید که به هر میزان که سیگنال های شبکه های اجتماعی درباره سایت شما بیشتر باشد، امکان افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مختلف بالاتر خواهد بود. در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص سوشیال سیگنال ها بیشتر صحبت نماییم:


چگونه سوشیال ها، روی رتبه بندی موثر است


وقتی لینکی از سایت شما در شبکه های اجتماعی قرار می گیرد و آن پست از سوی کاربر به اشتراک گذاشته می شود، لایک می خورد، ریتوئیت می شود و … به گوگل این پیام منتقل می شود که این سایت در نزد مخاطبین و کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است و بدین ترتیب در نتایج سرچ گوگل باید در رتبه بالاتری قرار بگیرد.


افزایش سوشیال سیگنال


همانگونه که گفتیم مراحل سوشیال گیری سئوشید به نحوی است که در کوتاه مدت رتبه و جایگاه وب سایت افزایش پیدا کرده و بهبود می یابد. استفاده از اینگونه خدمات برای آن دسته از افرادی که فرصت کافی برای دریافت سوشیال سیگنال به صورت طبیعی را ندارند مناسب می باشد و در وقتشان صرفه جویی بسیاری صورت می گیرد. حال اگر فردی بخواهد به شکل طبیعی سوشیال سیگنال دریافت نماید این مراحل را باید طی کند:


  1. در مرحله ی اول قبل از هرچیز باید اقدام به ساخت اکانت در شبکه های اجتماعی نمود.
  2. پس از ساخت اکانت های متعدد در شبکه های اجتماعی باید یک تقویم محتوا ایجاد کرد و به شکل روزانه و منظم در شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار پست و محتوای ارزشمند نمود. باید از تصاویر جذاب و همچنین آموزنده برای جذب مخاطبین استفاده نمود. برای ترغیب و تشویق بیشتر کاربران باید اقدام به طراحی مسابقه های جایزده دار کرد.
  3. پس از منتشر کردن محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف نوبت به بررسی واکنش و بازخود کاربران می رسد که این کار با استفاده از ابزارهای به خصوصی صورت می گیرد.  

دیگر روش های افزایش سوشیال سیگنال


CTA  یا Call To Action  


Call To Action  یا دعوت به عمل، به طور کلی در دنیای دیجیتال مارکتینگ از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در واقع ما برای خرید سوشیال سیگنال از مخاطبین به طور مستقیم درخواست یک عمل می کنیم مثلا لایک پست.


دعوت از کاربر برای اشتراک گذاری محتواهای ما در شبکه های اجتماعی امری کاملا شدنی است و در صورتی که محتوای خوب به اشتراک بگذارید و ارتباط مناسبی با کاربرانتان داشته باشید، اینکار کاملا ممکن است.


قرار دادن پست های جنجالی


این روش در حال حاضر به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. با قرار دادن پست های مقایسه بین محصولات مختلف، دادن نظرات جنجالی و … می توانید درگیری کاربرانتان را افزایش دهید. به این طریق معمولا افراد موافق با کامنت، لایک، فالو، اشتراک گذاری نظر مثبت خود را اعلام کرده و باعث افزایش سوشیال سیگنال های شما شده و افراد مخالف با کامنت هایشان برای شما خرید سوشیال سیگنال های واقعی به وجود  می آورند.


دکمه به اشتراک گذاری

نکته ی جال توجه آنکه در ایران از دکمه های اشتراک گذاری محتوا خیلی کم استفاده می شود اما به هر حال این روش نیز موجب افزایش سوشیال سیگنال می شود. اگر قصد قرار دادن این    دکمه ها را در سایت خود داشتید و به صورت پیش فرص این بخش روی سایت شما نبود، برای سایت های وردپرسی می توانید از افزنه Super Socializer استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

02128421818

 

09037881028

 

ارتباط در واتس اپ سئوشید مشاوره رایگان در واتس اپ

 

فرم درخواست مشاورهفرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان