مراحل سوشیال گیری سئوشید

0 559

مراحل سوشیال گیری سئوشید به گونه ای می باشد که در زمانی بسیار کوتاه شاهد بهبود و ارتقای رتبه سایت خود خواهید بود. در حال حاضر سوشیال سگنال سئوشید به طور مستقیم بر روی بحث سئوی سایت تاثیرگذار است و نمی توان به هیچ عنوان آن را نادیده گرفت. در حقیقت سوشیال ها به عنوان یکی از فاکتورهای افزایش رتبه بندی در نتایج سرچ گوگل محسوب می شوند. توجه داشته باشید که به هر میزان که سیگنال های اجتماعی درباره سایت شما بیشتر باشد، امکان افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مختلف بالاتر خواهد بود.


تاثیر مستقیم سوشیال سیگنال روی رتبه بندی


وقتی لینکی از سایت شما در شبکه های اجتماعی قرار می گیرد و آن پست از سوی کاربران به اشتراک گذاشته می شود، لایک می خورد، ریتوئیت می شود و … به گوگل این پیام منتقل می شود که این سایت در نزد مخاطبین و کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است و بدین ترتیب در نتایج سرچ گوگل باید در رتبه بالاتری قرار بگیرد. همانگونه که گفتیم مراحل سوشیال گیری به نحوی است که در کوتاه مدت، رتبه و جایگاه وب سایت افزایش پیدا کرده و بهبود می یابد. استفاده از اینگونه خدمات برای آن دسته از افرادی که فرصت کافی برای دریافت سوشیال سیگنال به صورت طبیعی را ندارند، مناسب می باشد، همچنین سبب صرفه جویی در وقتشان می شود. حال اگر فردی بخواهد به شکل طبیعی سوشیال سیگنال دریافت نماید این مراحل را باید طی کند:


مراحل دریافت سوشیال طبیعی


  1. در مرحله ی اول قبل از هرچیز باید اقدام به ساخت اکانت در شبکه های اجتماعی نمود.
  2. پس از ساخت اکانت های متعدد در شبکه های اجتماعی، باید یک تقویم محتوایی با زمان بندی صحیح ایجاد کرد و به شکل روزانه و منظم در شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار پست و محتوای ارزشمند نمود. باید از تصاویر جذاب و همچنین آموزنده برای جذب مخاطبین استفاده کرد. برای ترغیب و تشویق بیشتر کاربران باید اقدام به طراحی کمپین های تبلیغاتی کرد.
  3. پس از منتشر کردن محتوا در شبکه های اجتماعی، مختلف نوبت به بررسی واکنش و بازخورد کاربران می رسد که این کار با استفاده از ابزارهای به خصوصی صورت می گیرد.  

دعوت به عمل


Call To Action  یا دعوت به عمل، به طور کلی در دنیای دیجیتال مارکتینگ از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در واقع ما برای خرید سوشیال سیگنال از مخاطبین به طور مستقیم درخواست یک عمل می کنیم مثلا لایک پست. دعوت از کاربر برای اشتراک گذاری محتواهای ما در شبکه های اجتماعی، امری کاملا شدنی است و در صورتی که محتوای خوب به اشتراک بگذارید و ارتباط مناسبی با کاربرانتان داشته باشید، اینکار کاملا ممکن است. این روش در حال حاضر به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. با قرار دادن پست های مقایسه ای بین محصولات مختلف، دادن نظرات جنجالی و … می توانید درگیری کاربرانتان را افزایش دهید.

به این طریق معمولا افراد موافق با کامنت، لایک، فالو، اشتراک گذاری نظر مثبت خود را اعلام کرده و باعث افزایش سیگنال های اجتماعی اکانت شما خواهند شد. نکته ی جال توجه آنکه در ایران از دکمه های اشتراک گذاری محتوا خیلی کم استفاده می شود اما به هر حال این روش نیز موجب افزایش سوشیال سیگنال می شود. اگر قصد قرار دادن این دکمه ها را در سایت خود داشتید و به صورت پیش فرض این بخش روی سایت شما نبود، برای سایت های وردپرسی می توانید از افزونه Super Socializer استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان