مراحل سوشیال گیری سایت سئوشید

0 1,087

مراحل سوشیال گیری سایت سئوشید به گونه ای می باشد که در کوتاه مدت شاهد ارتقاء رتبه و بهبود جایگاه وب سایت خود خواهید شد که این امر به طور مستقیم به سئوی سایت مرتبط می شود. گرفتن سوشیال سیگنال معتبر در واقع یک پروسه و یک فرآیندی است که ممکن است در کوتاه مدت حاصل نشده و نیازمند فعالیت های زیاد در شبکه های اجتماعی می باشد. با استفاده از خرید سوشیال سیگنال که در پکیج های گوناگون ارائه می شود، می توانید به آسانی و بدون دغدغه، وب سایت خود را در صفحات و حتی رتبه های اول گوگل ظاهر نمایید. اما اینکه سوشیال سیگنال چیست و چگونه می تواند روی سئو تاثیر بگذارد؟ نحوه ی دریافت سوشیال سیگنال چگونه است؟ شبکه های اجتماعی مهم برای دریافت سوشیال سیگنال کدام یک هستند؟ موضوعاتی هستند که در ادامه می خواهیم به آن ها می پردازیم:


سوشیال سیگنال و تاثیر آن در بهینه سازی


سوشیال سیگنال یا سیگنال اجتماعی یکی از مباحث بسیار مهم در سئو است. امروزه شبکه های اجتماعی نقشی بیشتر از یک پل ارتباطی میان کاربران و صاحبان کسب و کار دارند و فعالیت هایی که کاربران در رابطه با وب سایت در شبکه های اجتماعی دارند، به صورت غیر مستقیم بر روی سئو سایت تاثیرمی گذارند. پس از انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی کاربران واکنش هایی را از خود نشان می هد. به تمامی واکنش های کاربران همچون لایک کردن، ریتوئیت کردن، کامنت گذاشتن و… سوشیال سیگنال گفته می شود.

این واکنش های کاربران برای موتورهای جست و جو بسیار با اهمیت می باشد. در واقع تمامی آن ها به وسیله ی الگوریتم های موتور جست و جو مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و به عبارتی یک از فاکتورهای رتبه بندی وب سایت ها می باشند. موتورهای جستجو همچون گوگل، با استفاده از تعداد مشاهداتی که کاربران از یک آدرس url دارند، کیفیت یک سایت را ارزیابی می کنند. بنابراین هر چه میزان به اشتراک گذاری یک آدرس url در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد، سیگنال آن نیز افزایش پیدا می کند و این مسئله گویای اهمیت آن سایت است. در این زمان، گوگل نیز با الگوریتم های مخصوص به خود، می تواند تشخیص دهد که این سایت برای کاربران جذاب و کاربردی است و به همین دلیل، رتبه سایت نیز افزایش پیدا می کند.


راه های افزایش سیگنا های طبیعی


  1. برای افزایش سوشیال سیگنال به صورت طبیعی در شبکه های اجتماعی متععد اکانت ایجاد کرده و در آن ها فعالیت منظم داشته باشید. 
  2. منتشر کردن تصاویر جذاب و آموزنده برای جذب هر چه بیشتر مخاطبان بسیار مفید می باشد.
  3. جایزه دادن و مسابقه یکی از جذاب ترین کارهایی است که شما می توانید برای جذب مخاطبان استفاده کنید. با اینکار مخاطبین ترغیب به انجام واکنشی در خصوص محتوای منتشر داده شده ی شما می شوند.
  • پس از منتشر کردن محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف به وسیله ی ابزارهایی واکنش های کاربران را بررسی و رصد نمایید.

برخی از سوشال مدیاهای مهم


 فیس بوک و اینستاگرام

فیس بوک یکی از اولین و موفق ترین شبکه های اجتماعی است که می تواند بر کسب و کارهای شما بسیار تاثیرگذار باشد. توییتر یکی از شبکه های بسیار پر ترافیک است و مخاطبان بسیاری دارد. شما می توانید از این شبکه اجتماعی برای دریافت سیگنال اجتماعی بیشتر استفاده کنید.

 یوتیوب یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی انتشار ویدیو در دنیا است، که به اشتراک گذاری ویدیوها در آن، می تواند برای شما سیگنال اجتماعی خوبی را به همراه داشته باشد.

پینترست و لینکدین


 پینترست یکی از شبکه های اجتماعی است که گوگل به آن خیلی اهمیت می دهد و شما می توانید با قرار دادن تصاویر در آن، به ایندکس بهتر و ارتقای سایت خود کمک نمایید. لینکدین یک فضای کاملا تخصصی است که در آن افراد متخصص فعالیت می نمایند و بنابراین لینکدین هم مانند سایر شبکه های اجتماعی می تواند برای شما سیگنال اجتماعی خوبی را دریافت کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان