هدف از خرید سوشیال سیگنال

0 1,147

هدف از خرید سوشیال سیگنال ، فعالیت در شبکه هایی است که می تواند بر روی سئو سایت تاثیر گذار باشد. ممکن است با خواندن این جمله سوالات زیر برایتان مطرح شود:

  • شبکه های اجتماعی چه ربطی به وب سایت ها دارند؟
  • آیا فعالیت در این شبکه ها می تواند بر روی سئو سایت تاثیر گذار باشد؟

این ها دو مورد از مهم ترین سوالاتی است که ممکن است برای شما به وجود آید. این متن به صورت کاملا مختصر و ساده قصد دارد به بررسی تاثیر سوشیال سیگنال ها بر روی سئو سایت بپردازد و جواب هایی کاملا واضح در اختیارتان قرار دهد تا شما نیز متوجه شوید که هدف از خرید سوشیال سیگنال چیست.


آشنایی با سوشیال سیگنال و تاثیرات آن


سوشیال سیگنال ها در واقع تمام بازخوردهایی است که یک وب سایت در شبکه های اجتماعی آن را دریافت می کند. منظور ما از کلمه بازخورد فعالیت هایی مانند به اشتراک گذاری، لایک کردن و دیس لایک کردن ها، درج کامنت و نظر مخاطبان و غیره در شبکه های اجتماعی است. این یک تعریف بسیار ساده و واضح از سوشیال سیگنال است. اما سوالی که در این میان مطرح می شود آن است که آیا این اعمال به ظاهر ساده تاثیری بر روی سئو سایت دارد؟ اگر این تاثیرات وجود دارند چگونه اتفاق خواهد افتاد؟ اصلا هدف از خرید سوشیال سیگنال چیست؟ همان طوری که بارها به آن اشاره کرده ایم، گوگل تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند بهترین نتایج را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. یکی از روش هایی که گوگل می تواند متوجه شود یک صفحه و یا یک وب سایت از نظر مخاطبان کارگشا و مفید است، همین لایک ها و کامنت ها در شبکه های اجتماعی است.

ربات گوگل وقتی ببیند میزان بازخورد یک محتوا و یا یک وب سایت زیاد است به این نتیجه می رسند که این محتوا به خوبی توانسته نظر مثبت کابران را به خود جلب کند. اینجاست که هدف از سوشیال گیری مشخص می شود. در واقع وقتی یک وب مستر سوشیال سیگنال خریداری می کند، قصد دارد رتبه سایت خود را افزایش دهد.


هدف از خرید سوشیال سیگنال


اغلب کسانی که صاحب یک وب سایت در هستند، تمایل دارند افراد زیادی در طول شبانه روز از سایت آنها دیدن کنند و اتفاق بسیار عالی زمانی خواهد افتاد که بدون پرداختن هزینه های بسیار بالا، شما بتوانید ترافیک واقعی و طبیعی را در سایت خود داشته باشید. هدف از سوشیال گیری دقیقا همین جاست؛ شما می توانید با فعالیت در شبکه های اجتماعی و درج مقاله هایی که بار محتوایی غنی و قوی دارند، به گوگل ثابت کنید که قصد دارید اطلاعات بسیار مفید و کاربردی در اختیار کاربران خود قرار دهید. گوگل نیز به نشانه احترام برای فعالیت شما، رتبه سایت را افزایش خواهد داد و این گونه است که سوشیال سیگنال ها می توانند باعث بهبود رتبه سایت شوند.


راهکارهای تقویت سوشیال


برای آنکه بتوانید از خدماتی که سوشیال سیگنال ها در اختیار شما قرار می دهند به نحو احسن استفاده کنید باید چندین ترفند را به کار گیرید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای تقویت سوشیال سیگنال ها انجام دهید، ساده کردن عملیات به اشتراک گذاری است. سعی کنید دکمه ای را برای این امر در نظر بگیرید تا کاربران به راحتی و بدون گذراندن مراحل سخت و پیچیده بتوانند محتوای مورد نظر را به اشتراک بگذارند.
  • ترفند دیگری که می توانید برای تقویت این سیگنال ها انجام دهید، جان بخشی به سایت است. سعی کنید سایت خود را بروز و تازه نگه دارید و از گذاشتن مطالب جدید در آن غفلت نکنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان