چگونگی لینک سازی در شبکه های اجتماعی

0 1,267

چگونگی لینک سازی در شبکه های اجتماعی ، اولین سوالی است که برای افراد تازه کار ممکن است پیش آید. اگر شما نیز نمی دانید باید این کار را چگونه انجام دهید این متن را مطالعه کنید ما به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه این کار را انجام دهید و از فواید و مزیت هایی که این امر برای شما می تواند داشته باشد استفاده کنید. بدون شک افرادی که در  حال مطالعه این متن هستند به خوبی می داند که فعالیت در شبکه های اجتماعی و قرار دادن لینک در این فضا چه تاثیراتی بر روی بازدید سایت و رتبه آن خواهد داشت.


لینک سازی در فیس بوک


همان طوری که می دانید یکی از سایت های محبوب در دنیا فیس بوک است. شما می توانید از این بستر استفاده کرده و خود را به کاربرانی که از صفحه شما بازدید می کنند معرفی کنید. در ادامه به چگونگی لینک سازی در شبکه های اجتماعی و از جمله فیس بوک اشاره خواهیم کرد. شما می توانید لینک یکی از صفحات خود را در اطلاعات تماس و یا اطلاعات اصلی پروفایل فیس بوک خود قرار دهید. در این صورت افرادی که از پروفایل شما دیدن می کنند می توانند بر روی لینکی که شما قرار داده اید کلیک کرده و وارد سایت شوند. بدین صورت ترافیک ارگانیک سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد و اگر شما هوشمندی به خرج داده و مطالب مفید و آموزنده ای در صفحات خود منتشر کرده باشید می توانید باعث افزایش مدت ماندگاری فرد در صفحه سایت خود شوید. این شرایط می تواند تاثیر خوبی بر روی بهبود رتبه سایت شما داشته باشد.


لینک سازی در فیس بوک


یکی دیگر از روش هایی لینک سازی در فیس بوک، قرار دادن لینک در پست هایی است که در فیس بوک درج می کنید. این مورد نیز می تواند باعث هدایت بازدیدکنندگان به سایت شما شود و ترافیک وب سایتتان را زیاد کند.یکی از امکاناتی که فیس بوک برای کاربران خود فراهم کرده است، امکان درج لینک در قسمت توضیحات یا description است. شما می توانید در این قسمت لینک وب سایت خود را قرار دهید و از اینجا نیز یک راه میانبر برای ورود به سایت خلق کنید.

وقتی مخاطبان شما بر روی عکسی که شما آن در صفحه خود در فیس بوک درج کرده اید کلیک می کنند یک باکس کوچک در کنار آن مشاهده می کنند. با خرید سوشیال سیگنال شما می توانید از این فرصت استفاده کرده و لینک سایت خود را در آن قرار دهید. کسانی که در فیس بوک گروه دارند به خوبی می دانند که هر گروه قسمتی به نام توصیفات دارد و شما می توانید با استفاده از 96 کاراکتر این قسمت را پر کنید. پس چه بهتر که در این قسمت به جای توضیحات بی جا، لینک سایت خود را قرار دهید تا هر کسی که از گروه شما بازدید می کند به سایتتان نیز سری بزند.

لینک سازی در توییتر

از دیگر فضاهایی که به شما اجازه می دهد تا لینک سایت خود را در آن درج کنید توییتر است. ما در این قسمت نیز قصد داریم چگونگی لینک سازی در شبکه های اجتماعی که یکی از آنها توییتر است را به شما آموزش دهیم.

روش اول لینک سازی در توییتر

موقعی که در توییتر ثبت نام می کنید می توانید یک لینک از سایت خود را در پروفایلتان درج کنید. این روش نیز می تواند به شما کمک کند تا ترافیک طبیعی در سایت افزایش پیدا کند.

روش دوم لینک سازی در توییتر

وقتی در سایت خود یک عکس یا ویدئو قرار می دهید، لینک سایتی که قصد دارید برای آن رتبه کسب کنید را نیز قرار دهید. بدین ترتیب کاربران هم از صفحه شما در توییتر بازدید می کنند و هم از سایتی که لینک آن را در باکس مربوطه قرار داده اید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان