کارشناس سوشیال سیگنال

0 862

شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره  و کسب و کار افراد تاثیرات بسیاری گذاشته اند. امروزه درصد زیادی از شغل ها به شکل آنلاین و در بستر فضای مجازی فعالیت می کنند. این مشاغل برای افزایش سو و درامد خود باید به فاکتورهای سئو توجه نمایند تا در جایگاه و رتبه ی خوبی قرار گیرند. تا چندین سال پیش موتور جست و جوی گوگل تنها به پارامترهای داخلی خودش اکتفا می نمود اما به تدریج ب وب سایت های بزرگ و برندهای معروفی که از زبان کاربران در میان شبکه های اجتماعی رد و بدل می شدند، اعتبار بخشید. به همین علت گوگل یک امتیاز مثبت را برای وب سایت هایی که از زبان کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند را لحاظ کرد و آن سوشیال سیگنال بود.


مزیت خرید سوشیال سیگنال


یکی دیگر از مزایای خرید سوشیال سیگنال این است که خیالتان از بابت پنالتی نشدن راحت است. در گذشته افراد بک لینک هایی اسپم خریداری می کردند که اقدامی بسیار خطرناک برای سئو سایت محسوب می شد و هر لحظه امکان پنالتی شدن سایت از سمت گوگل وجود داشت. اما سوشیال سیگنال هیچ تهدیدی را برای سایتتان به وجود نخواهد آورد و تنها چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که سیگنالی باکیفیت را برای سایت خود ایجاد کنید.

دریافت سیگنال از این شبکه های اجتماعی را می توان از راه های مختلفی کسب نمود که یکی از آن ها خرید سوشیال سیگنال است. پکیج های سوشیال امروزه متنوع بوده و با بهترین قیمت عرضه می شوند. کارشناس سوشیال سیگنال به ما کمک می کند تا بهترین و مناسب ترین پکیج را برای کسب و کار آنلاین خود انتخاب نماییم. با مشورت و راهنمایی گرفتن از او، شما عزیزان می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی های بسیاری کنید و درمدت زمان بسیار کوتاهی سیگنالی موثر از انواع سوشیال ها برای سایت خود دریافت کنید.


فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی


دو الی سه شبکه اجتماعی مرتبط با کسب و کارتان را پیدا کنید و به شکل منظم و مستمر در آن فعالیت داشته باشید. فعالیت مستمر برای دریافت سوشیال سیگنال بسیار در رتبه بندی موثر خواهد بود. خیلی از افراد اقدام به طراحی صفحات در شبکه های اجتماعی می کنند اما به طور نامنظم در آن فعالیت دارند و هیچگونه محتوای مفیدی منتشر نمی کنند. چنین افرادی نمی توانند انتظار دریافت سیگنالی قوی از این صفحات را داشته باشند. برای نظم در کار بهتر است که یک برنامه زمان بندی شده برای تولید محتوا ایجاد کرده و طبق آن الگو اعتبار صفحات اجتماعی خود را به مرور زمان بالا ببرید.


استفاده از محتوای کاربرپسند


همانطور که می دانید تصاویر گویای هزاران کلمه هستند. یک متن طولانی برای کاربران بسیار خسته کننده است اما یک تصویر جذاب می تواند کاربر را ترغیب به واکنش کند. بنابراین بهتر است که برای انتشار تصاویر و ویدیوها به طور کلی محتوای بصری به اندازه ی کافی وقت بگذارید و نهایت خلاقیت و ذوق هنری خود را خرج کنید! در حال حاضر طراحی کمپین ها انتشار پست های جنجالی و چالش برانگیز جزو روش هایی است که کسب و کارهای بسیاری از آن برای کسب سیگنال مثبت استفاده می کنند. شما هم می توانید هر از گاهی از این تکنیک استفاده کرده و شاهد رونق در کسب و کار آنلاین خود شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان