سوشیال سیگنال چیست

0 8,052

سوشیال سیگنال چیست ؟ اثر سوشیال سیگنال بر سایت چگونه است؟ آیا سوشیال سیگنال در بهبود رتبه بندی سایت اثر مستقیم دارد یا غیر مستقیم؟ اصلا گرفتن آن ها از راه های مورد تایید گوگل به شمار می رود؟ کاملا مشخص است که گوگل هنگام رتبه بندی به سایت های مختلف، اثرات سوشیال سیگنال را در نظر می گیرد. الگوریتم های گوگل روزانه در حال تغییر هستند که ابتدا در سال 2012 راه اندازی شدند. وب مستران گوگل آزمایش های زیادی درباره تاثیر سوشیال سیگنال در رتبه بندی انجام دادند. یکی از دغدغه های مهم کاربران هنگام خرید سوشیال سیگنال این است که استفاده از آن ها در رتبه بندی سایت، تاثیر مستقیم دارد یا غیر مستقیم.

وب مستران استراتژی های مختلفی را برای بهبود عملکرد و ارتقاء هر وب سایتی به رتبه های بالا در لیست نتایج گوگل، پیاده سازی می کنند. در گذشته هر وب سایتی به راحتی می توانست با روش های غیر اصولی در کلمات مختلف به جایگاه برتر برسد. این منجر به هرج و مرج در جستجوهای گوگل شد. این باعث شد برخی از سایت ها به راحتی با استفاده از روش های کلاه سیاه در صفحه اول نتایج قرار بگیرند. الان با وجود الگوریتم های مختلف، نمی توان به سادگی در این جایگاه قرار گرفت. سایت های اسپم توسط گوگل شناسایی شده و از لیست نتایج آن حذف خواهند شد. یکی از روش های هدفمند در سئو خارجی، استفاده از سوشیال سیگنال است. برای آشنایی با این سیگنال های اجتماعی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.


(Social Signal) سوشیال سیگنال چیست


سوشیال سیگنال چیست
سوشیال سیگنال چیست

سوشیال سیگنال مجموعه ای از اکشن های مختلف شامل لایک، اشتراک گذاری، دادن نظر، فالو کردن و به طور کلی بازتاب مثبتی از تعامل یک سایت در پلتفرم شبکه های اجتماعی است. گرفتن سیگنال تاثیرگذار از این اکشن ها، راهبردی مهم در لینک بیلدینگ محسوب می شود. مجموعه سئوشید می تواند در خرید سوشیال سیگنال به شما کمک زیادی کرده تا بتوانید به راحتی با شبکه های اجتماعی تعامل هدفمند برقرار کنید.

با دریافت سوشیال سیگنال به گوگل می فهمانید که محتوای سایت شما دارای ارزش و اعتبار کافی می باشد. اگر صفحه ای از سایت دارای تعداد بالایی سوشیال سیگنال است، به این معنا می باشد که محتوای آن توسط کاربران زیادی به اشتراک گذاشته شده است و این سیگنالی مثبت برای سایت شما تلقی خواهد شد، چرا که ممکن است روی لینک وبسایت شما کلیک کرده باشند و از طریق ترافیک هدفمند دریافت کرده باشید. میزان اعتبار به این بستگی دارد که شما تا چه اندازه در صفحات اجتماعی فعالیت مستمر و مفید برای سایت خود انجام می دهید.


راهبردی اساسی در سئو خارجی سایت


سوشیال سیگنال چیست

اگر به درستی عمل سوشیال گیری انجام شود، به صورت مسقیم در بهبود رتبه بندی تاثیر خواهد داشت. از فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. افزایش اتوریتی یا اعتبار دامنه سایت
  2. افزایش ترافیک ورودی با اشتراک گذاری محتوا
  3. برند سازی
  4. جلب اعتماد و ارزش کافی از سوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو

در مصاحبه با مت کاتس مسئول بخش ضد اسپم گوگل، رسما اعلام شد که دریافت سیگنال های اجتماعی از دامنه هایی مانند فیس بوک، پینترست، ردیت، تامبلر و غیره از موارد تاثیر گذار در رتبه بندی سایت محسوب می شوند که به مرور زمان اهمیت آن برای وب مستران آشکار شد. گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای چینش سایت های مختلف در لیست نتایج خود، الگوریتم ها و فرمولهای مختلفی در نظر می گیرند که بسیار هوشمندانه طراحی شده اند. این الگوریتم ها با چه هدفی طراحی شده اند؟

گوگل هم مانند شرکت های بزرگ دیگر، برای تداوم حیات خود به رضایت زیادی از سوی کاربران نیازمند است. گوگل در این سال ها توانسته است بهترین نتایج را در اکثر جستجوهای خود به کاربران نمایش دهد و از این نظر نسبت به دیگر موتورهای جستجو در مزیت می باشد. با محبوبیت زیاد شبکه های اجتماعی از سوی مردم، کاملا منطقی است که گوگل هم به سمت استفاده از این پلتفرم های اجتماعی برای شناسایی علایق مردم متمایل شود. یعنی وقتی آدرس سایتی در یکی از این شبکه های اجتماعی قرار داده می شود و برای آن سایت محتوای کاربرپسند به اشتراک گذاشته می شود، گوگل به اهمیت بالای این دامنه پی خواهد برد. با توجه به این موارد، گوگل، سوشیال سیگنال را همواره به عنوان فاکتوری جهت اعتماد به دامنه های مختلف می داند.


خرید سوشیال از مجموعه سئوشید


سوشیال سیگنال چیست

در مجموعه تخصصی سئوشید، پکیج های سوشیال سیگنال به شما عزیزان در اسرع وقت ارائه می شوند. این پکیج ها بر اساس تعداد و قیمت دسته بندی شده اند. بهتر است در ابتدا با تعداد کمی شروع کنید. گرفتن سوشیال سیگنال باید روندی طبیعی داشته باشد، گاهی اوقات ممکن است با ربات های مختلف، عمل سوشیال گیری انجام دهید، دریافت تعداد بالایی سوشیال به طور یکدفعه، نتیجه مطلوبی نداشته و برعکس باعث افت سایت شما می شود. یکی از نکات مهم در خرید سوشیال سیگنال، همین تدریجی بودن است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید. تمامی اکشن های گرفته شده در شبکه های اجتماعی از صفحاتی معتبر و با ارزش گرفته شده اند. در این مجموعه علاوه بر فروش سوشیال سیگنال، خدماتی چون سئو و طراحی سایت انجام می شود که همگی بر اساس روش های کلاه سفید هستند. طراحی سایت سئوشید بر اساس استاندارد های روز دنیا انجام می گیرد که معمولا که با هدف سئو سایت ارائه خواهد شد. سئوشید در گرفتن سوشیال سیگنال از طریق روشهای کلاه سفید، دارای مزیت می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان