درباره سئو بیشتر بدانید

سئو سایت سئوشید

سئو سایت سئوشید بر اساس استانداردهای سئو کلاه سفید بوده که با الگوریتم های جدید گوگل مطابقت دارد. با افزایش رتبه در موتورهای جستجو می توانید کانال فروش گسترده ای برای خود ایجاد نمایید. در بهینه سازی داخلی به بهبود فاکتورهای داخلی سایت از جمله  آنالیز سرعت آن خواهیم پرداخت و برای کلمات فرعی مختلف تولید محتوای قوی می شود. بعد از فرایند داخلی به سئو خارجی به صورت هدفمند می پردازیم که به بحث لینک بیلدینگ مربوط می شود. بک لینک ها از سایت هایی معتبر و مورد تایید گوگل گرفته خواهد شد. قیمت سئو سایت به میزان رقابت کلمات کلیدی بستگی دارد. کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده، شاخصه اصلی مجموعه سئوشید محسوب می شود.

سئو سفید و استاندارد

سئو کلاه سفید، راهبردی شامل شش فرایند اصلی که در نهایت، منجر به رضایت کاربران خواهد شد. این فرایند ها باید در چارچوب قوانین گوگل انجام شوند.

 1. محتوای کاربر پسند ( Content )
 2. رابط و تجربه کاربری ( UI/UX )
 3. سرعت سایت ( Speed )
 4. سئو داخلی سایت ( On Page Seo )
 5. ترافیک سایت ( Traffic )
 6. سئو خارجی سایت ( Off Page Seo )

محتوای کاربر پسند

تولید محتوا یکی از بخش های اساسی در سئو داخلی محسوب می شود. مجموعه تخصصی سئوشید دارای محتوانویسانی خبره بوده که برای همه تایتل های فرعی و اصلی، تولید محتوا با کیفیت می کنند. محتواهای تولید شده، کاملا یونیک و کاربر پسند هستند. علاوه بر جدید و به روز بودن محتوا، مطالب به گونه ای نگارش می شوند که نیاز کاربران را به خوبی پوشش می دهد.

رابط و تجربه کاربری

انجام سئو سایت باید به گونه ای باشد که در تمامی مراحل آن، کاربر از سایت، تجربه بدی نداشته باشد. تجربه خوب یک کاربر، مانند سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت می باشد که باعث می شود کاربر، در کمترین زمان به هدف خود برسد. رابط کاربری، بیشتر به نحوه چیدمان و ساختار وبسایت و همچنین وجود عناصر گرافیگی در سایت، می پردازد.

سرعت سایت

فاکتور سرعت، از شاخص های مهم رتبه بندی در سال 2021 محسوب می شود. یکی از بخش های مهم سئو داخلی سایت ( On Page Seo ) مربوط به بهینه کردن این مورد می باشد. سرعت صفحات سایت، در رضایت کاربر نقش بسیار مهمی دارند. اگر بارگذاری صفحات  یک وبسایت کند باشد، باعث افزایش Bounce Rate یا نرخ دفع کاربر از سایت خواهد شد. گوگل و دیگر موتورهای جستحو به این فاکتور داخلی، اهمیت ویژه ای می دهند.

 سئو داخلی سایت ( On Page Seo )

تمام اقداماتی که جهت بهبود وضعیت سایت از دیدگاه فاکتورهای داخلی، انجام می شوند، سئو داخلی می گویند. سئوشید، از به روز ترین تکنیک های روز دنیا برای سلامت صفحات سایت استفاده می کند تا جایگاه مناسبی در صفحه اول کسب کنند. برخی از این اقدامات شامل، بهینه کردن کدهای html، css و java script، فشرده کردن تصاویر، نحوه استفاده از کلمات کلیدی و لینک های داخلی، استفاده از تگ ها، تولید محتوا برای کلمات فرعی، ساختار url ها و غیره هستند.

 ترافیک

یکی از شاخص های کیفی در رتبه بندی که اثر مستقیم در سئو سایت دارد، ترافیک ریفرال و مستقیمی است که از سوی بازدیدکنندگان واقعی، سایت شما دریافت می کند. هرچه این ترافیک بیشتر باشد، اعتماد گوگل به سایت شما بیشتر خواهد شد. ترافیکی که شما از لینکهای داخلی و از لینک های خارجی دریافت می کنید، اثر مثبتی روی رتبه بندی شما دارد.

سئو خارجی سایت ( Off Page Seo )

در سئو خارجی، به تمامی تکنیک های لینک بیلدینگ پرداخته می شود که خارج از سایت صورت می پذیرد. گرفتن لینک از دامنه هایی معتبر و قوی که تاثیر زیادی در افزایش رنک و اعتبار خواهند داشت. لینک سازی دارای ترفندهای مختلفی است که برای آشنایی بیشتر می توانید با کارشناسان سئوشید ارتباط بگیرید.

هدف از سئو سایت

رونق کسب و کار از طریق فضای مجازی یا پیشرفت در بازاریابی دیجیتال که با جذب مشتری از طریق ترافیک گوگل میسر خواهد شد، هدف اصلی سئو سایت است. بنابراین بهتر است روی کلمات هدف، سرمایه گذاری کنید تا در صدر جستجوی گوگل قرار بگیرید. کلمات هدف، کلماتی هستند که رقابت بالایی در گوگل دارند. این امر باعث می شود تا درک درستی از ارزش ایجاد شده از طریق سئو داشته باشید. تجربه سئوشید نشان می دهد که افزایش بازدیدکننده از طریق گوگل، تضمین کننده هر کسب و کار اینترنتی است.

گوگل، هوشمند تر از قبل

گوگل هوشمند تر از قبل، وضعیت سایت های مختلف را بر اساس الگوریتم هایش بررسی می کند و با توجه به میزان سلامت و بهبود عملکرد هر سایتی، به آن اعتبار می بخشد. این موتور جستجو سعی دارد، نتایج بهتری به بازدیدکنندگان خود ارائه کند. در این راه نیز محدودیت هایی وجود دارد. این محدودیت ها رقابت در گوگل را سخت تر از قبل کرده اند. به روز رسانی با سرعت بالا، باعث شده است تا سایت هایی که تازه تاسیس شده اند، از دید گوگل پنهان بمانند. مجموعه سئوشید مفتخر است به شما عزیزان در زمینه طراحی سایت و سئو تخصصی خدماتی ویژه ارائه کند.

مزیت های سئو سایت

 • هزینه سئو نسبت به دیگر تبلیغات گوگل، مانند ادوردز کم تر می باشد.

 • با بهینه سازی سایت، ترافیک ماهانه به صورت دایرکت و ریفرال دریافت می کنید.
 •  می توانید به مرور زمان اعتبار دامنه وبسایت خود را افزایش دهید.
 • کلاس کاری شما با سئو زیاد شده و می توانید از این طریق، به کسب و کار خود، رونق زیادی ببخشید.
 • بیش از 90 درصد کاربران، صفحه اول لیست نتایج را بررسی می کنند، با سئو می توانید در صدر این نتایج قرار بگیرید.
 • با سئو سایت می توانید سود زیادی از کسب و کار اینترنتی خود کسب کنید.

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین نمونه کارها

آخرین مقالات سئو

پستهای اخیر

عصر یکه تازی سوشال مدیا

در عصری که زندگی می کنید، تعدد رسانه های اجتماعی بالا رفته و تکنولوژی استفاده از هریک به نقطه اوج خود رسیده است . بنابراین باید این دوره را دوری یکه تازی رسانه های دیجیتال نامید. همانطور که گفته شد، وجود قابلیت های بسیار در این شبکه های
ادامه مطلب ...

سیگنال نوفالو چیست

همانطور که می دانید عملیات لینک سازی تاثیرات بسیار خوبی را بر روی بهبود رتبه بندی می گذارد. تصور نمایید که یک رقیب قوی در حوزه کاری تان وجود دارد و شما با وجود تمام کارها و تلاش هایی که در سطح موتور جستجو انجام داده اید، نتوانسته اید
ادامه مطلب ...

کارشناس سوشیال سیگنال

شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره و کسب و کار افراد تاثیرات بسیاری گذاشته اند. امروزه درصد زیادی از شغل ها به شکل آنلاین و در بستر فضای مجازی فعالیت می کنند. این مشاغل برای افزایش سو و درامد خود باید به فاکتورهای سئو توجه نمایند تا
ادامه مطلب ...

پکیج خدمات تخصصی سوشیال سیگنال

در گذشته شبکه های اجتماعی تنها نقش یک پلتفرم پیام رسان اجتماعی را داشتند اما امروزه شبکه های اجتماعی به بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره همه ی ما تبدیل شده اند. این روزها زندگی بدون وجود شبکه های اجتماعی قابل تصور نیست. خیلی از کسب و کارهای
ادامه مطلب ...

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

مشاوره رایگان در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان