طراحی تخصصی وب سایت

طراحی سایت سئوشید

طراحی سایت هم با قالب اختصاصی و هم از طریق سیستم مدیریت محتوا با بهترین قیمت انجام می شود. با توجه به تقاضای شما و میزان بهره مندی از امکانات ویژه ای چون پیاده سازی CRM تعرفه های مربوط به هزینه طراحی سایت متغیر است. ساختن قالبی واکنش گرا که متناسب با متدهای ریسپانسیو می باشد. سایت های طراحی شده با فاکتورهای بهینه سازی مطابقت دارند. قبل از هر نوع طراحی، ابتدا دسته بندی مشخصی از محصولات و خدمات شما انجام می گیرد و سپس طرح های گرافیکی مختلف با الهام از بهترین های دنیا پیاده سازی می شوند و قالبی اعلا در وب راه اندازی می کنیم. مفتخریم از تاسیس سایت تا ترقی در موتورهای جستجو پذیرای شما باشیم.

ویژگی های یک سایت با کیفیت

 

گام اول موفقیت در استراتژی بازاریابی دیجیتال، طراحی یک سایت هدفمند با سئو است. مهم ترین مزیت آن، عدم محدودیت زمان و مکان است، زیرا کاربران قادرند در سریع ترین زمان ممکن به محصولات و خدمات ارائه شده دسترسی داشته باشند. بیشتر کسب و کارهای امروزی جهت تبلیغات گسترده از این بستر مناسب در فضای مجازی استفاده می کنند. این، هم باعث شناخته شدن برند آن ها می شود و هم در کسب سود زیاد کمک زیادی می کند. با قطعیت می توان گفت اکثر مشاغلی که فاقد همچین بستری هستند، تا اینجا سود زیادی را از دست داده اند. به بررسی ویژگی های یک وبسایت با کیفیت خواهیم پرداخت :

طراحی سایت ریسپانسیو

 

یک سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو، به معنای این می باشد که قالب وبسایت طوری طراحی شده است که با هر پلتفرمی سازگاری دارد. قالب طراحی شده باید به گونه ای باشد که در هر دستگاهی، واکنش خودکار نشان دهد و منحصرا با سایز نمایشگر آن پلتفرم ست شود. در گوشی یا تبلت وجه تمایزی از نظر ظاهر سایت وجود ندارد.
همانطور که همه می دانیم، چند سالی است کاربران گوشی های هوشمند بیشتر از گذشته شده است. در سال 2020 گوگل اعلام کرد، بیشتر ترافیک دایرکت در این موتورجستجو از طریق کاربران گوشی بوده و بیشتر از دسکتاپ، از طریق موتور جستجو وارد سایت های مختلف شده اند. بنابراین می توان نتیجه گرفت، ریسپانسیو بودن از فاکتورهای مهم هر سایتی محسوب می شود.

طراحی هدفمند با سئو

 

بیشتر کاربران که از سایت شما بازدید می کنند، از طریق گوگل و دیگر مرورگرها وارد سایت شما شده اند. بنابراین سایتی که هدفمند با سئو طراحی شود، جایگاه واقعی خود را در لیست نتایج موتورهای جستجو بدست می آورد. بنابراین از مزیت های مهم طراحی سئوشده این است که کاربران واقعی به سایت شما سوق داده می شوند.

بنابراین سعی کنید برای تمامی صفحات هدف در سایت، محتوای جدید و کاربر پسند ارائه کنید. اگر سایت شما آپدیت ریت منظم و به روز داشته باشد، گوگل به کیفیت بالای محتوای صفحات پی می برد. برخی از سایت ها محتوای مفید به کاربران ارائه می کنند، اما از اصول سئو و بهینه سازی برای صفحات خود تبعیت نکرده اند، این باعث می شود تا جایگاه واقعی خود را کسب نکنند.

 سرعت

 

همانطور که مطللع هستید، سرعت اینترنت ممکن است در بسیاری از نقاط جغرافیایی، ضعیف باشد و افرادی که کسب و کار اینترنتی دارند، از این مسئله نگران بوده و خواهان اینترنت پر سرعت هستند. بنابراین اگر سایتی که طراحی شده است، سرعت مطلوبی داشته باشد، با وجود سرعت کم اینترنت، سایت شما بازهم با سرعت بالایی برای کاربران لود خواهد شد. این ری اکشن در رفتار کاربران بسیار تاثیرگذار است. این رفتار در Bonce Rate یا نرخ دفع کاربر از سایت، نمایان می شود.
شرکت آمازون سال های پیش اعلام کرد که با افزایش سرعت صد میلی ثانیه ای سایت خود، مقدار فروش آن ها چند برابر شده است. سرعت بالا در بهبود رتبه بندی سایت بسیار موثر خواهد بود. بنابراین لازم به سرعت صفحات مختلف اهمیت زیادی داده شود.

آپدیت ریت منظم  ( به روز رسانی )

 

تولید محتوای کاربر پسند، یکی از مهم ترین فاکتورهای گوگل برای نمایش سایت های مختلف است. خیلی از سایت ها، هزینه زیادی برای طراحی متحمل می شوند، اما قالب آن ها طوری طراحی شده است که امکان آپدیت ریت منظم به سختی امکان پذیر است و یا محتواهای گذشته را نمی توان به سادگی به روز کرد.
این از مشکلات بزرگ چنین سایت هایی محسوب می شود. ایجاد پنل های کاربری در پیشخوان اصلی سایت، از خدمات ویژه ای است که سئوشید به شما عزیزان در ارائه می کند. با وجود این می توانید با کمترین دانش، از سایت خود بیشترین بهره لازم را داشته باشید.

طراحی ایده آل

 

بعد از اولین ورود کاربر به سایت، اولین موردی که در رفتار او ممکن است تاثیرگذار باشد و برداشتی کلی از سایت می کند، گرافیک خوب و ظاهر جذاب سایت است ( UI ) بهتر است در کنار این ظاهر خوب، کارایی یک سایت هم بالا باشد. در اکثر پروژه های طراحی سایت مجموعه سئوشید، ابتدا یک اسکچ کلی از کاربری سایت پیاده سازی می شود، سپس با مشخص شدن کارایی، ظاهر سایت با استفاده از برنامه نویسی حرفه ای، آغاز خواهد شد. این مورد در سلامت سایت بسیار تاثیرگذار است.

گوگل بیشتر به دنبال آن است که بهترین نتایج را در دسترس کاربران خود قرار دهد. یکی از شاخص های سنجش آن، ارتباط خوب کاربران با سایت است. تعامل راحت، فرایندی معقول و منطقی است که در تمامی سایت های طراحی شده، باید مد نظر قرار گیرد. این تعامل خوب باعث می شود تا گوگل اعتبار لازم را به سایت شما ببخشد.

پشتیبانی

 

معمولا بعد از طراحی سایت و سئو، پشتیبانی انجام می گردد. بیشتر قراردادهای پشتیبانی به صورت ماهانه بسته می شوند. پشتیبانی از سایت مجموعه از فعالیت هاست که در جهت ثبات پیشرفت کاری و حفظ سلامت سایت انجام می شوند. ممکن است سایتی که سئو می شود، بعد از مدتی افت شدیدی پیدا کند یا مورد حمله هکرها قرار گیرد. یکی از اقدامات مهم در پشتیبانی، به کارگیری تکنیک های لازم جهت حفظ امینت سایت است.
علاوه بر این مورد، اقداماتی چون تولید محتوای یونیک، آپدیت ریت منظم، بهبود سرعت سایت و لینک بیلدینگ در دامنه های قوی و معتبر نمونه ای از این فعالیت ها هستند. بستن قرارداد پشتیبانی کاملا دلبخواهی و با تصمیم خود مشتری انجام می گیرد و اجرای آن واجب نیست. تمامی این نکات بعد از طراحی سایت و بهینه سازی به مشتری رهنمود می شوند، در صورت رضایت، پشتیبانی سایت به صورت کاملا حرفه ای توسط تیمی متخصص انجام می گیرد

تکنولوژی لازم برای طراحی

 

معمولا وجه تمایزی بین تکنولوژی هایی که برای پیشرفت عملکرد سایتها به کار می روند، وجود ندارد. در هنگام طراحی یک قالب اختصاصی، مهم این است که در هنگام کدنویسی از چه زیرساخت هایی برای معماری و عملکرد بهتر آن استفاده شده است. برای مثال می توان گفت طراحی یک قالب شرکتی با یک قالب فروشگاهی تفاوت زیادی ندارند و اینکه از چه روش هایی برای توسعه آن استفاده شده است، مهم نیست.
هدف اصلی در طراحی آن است که قالب نوشته شده، با استاندارد های روز دنیا مطابقت داشته باشد. استاندارد بودن کمک می کند تا سایت کاملا هدفمند با اصول سئو پیاده سازی شود. اگر سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوا ( وردپرس ) طراحی شده اند و یا سایت هایی که با قالب اختصاصی راه اندازی شده باشند، در هر دو استاندارد های لازم رعایت شده باشد، موفقیت برای هر دو دسه به خوبی امکان پذیر است.
مجموعه تخصصی سئوشید دارای طراحانی با تجربه بوده که بر اساس به روز ترین دانش برنامه نویسی، سایتی واکنش گرا مطابق با اصول بهینه سازی طراحی می کنند. این افراد از تمامی مشکلاتی که ممکن است در آینده برای سایت به وجود بیاید، آگاهند و از تکنیک هایی ویژه برای بهبود عملکرد سایت استفاده می کنند.

زبان برنامه نویسی وب

 

نوع زبانی که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد، برای صاحبان مشاغل زیاد فرقی نمی کند، برای آن ها عملکرد سایتشان در نتایج گوگل اهمیت دارد، چرا که به فروش آن ها کمک زیادی می کند. وجود شاخصه های استاندارد در هنگام طراحی سایت که از الزامات آن محسوب می شود، برای مدیران سایت ها کفایت می کند. اما با این حال قصد معرفی چند زبان برنامه نویسی تحت وب را داریم.
در اینجا باید اشاره کرد که مجموعه سئوشید، هم سایت های وردپرسی می تواند با تمامی امکانات می تواند به مشتریان ارائه کند و هم قادر است قالبی اختصاصی طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار دهد. بیشتر زبان های برنامه نویسی تحت وب، CSS ،  Jquery، Bootstrap ، html5 می باشند.

قیمت طراحی سایت

 

هر مشتری ممکن است امکانات و خواسته هایی که برای سایت خود در نظر دارد، با مشتری دیگری فرق داشته باشد. مزیت مجموعه سئوشید در این است که به هر مشتری با توجه به نیازهایی که دارد، یک سایت منحصر به فرد ارائه کند. ما تمامی امکانات و هر آنچه که لازم است در سایت خود داشته باشید، در اختیارتان قرار می دهیم.
حال با توجه به این موارد، تعرفه های مربوط به هزینه طراحی سایت قابل تعیین خواهند بود. اولین فاکتور مهمی که در قیمت گذاری لازم است بدانید، نوع کاربری سایت می باشد. بر اساس استانداردی که تعریف شده است، سه گروه اصلی برای کاربری تمامی سایت ها در نظر می گیرند، این سه شامل موارد زیر هستند:

وبسایت شرکتی

 

این دسته، سایت هایی هستند که معرف خدمات و محصولات ویژه ای می باشند که متعلق به شرکت ها و مراکز مختلف در حوزه های کاری گوناگون است. معمولا از تمامی امکانات اصلی در طراحی این سایت ها استفاده می شود. برخی از این امکانات اصلی شامل :

 1. صفحات درباره ما و تماس با ما
 2. صفحات خدمات و محصولات شرکت
 3. صفحات مربوط به گالری و مشتریان برتر
 4. صفحه معرفی شرکت و برند شما

 سایت فروشگاهی

 

در طراحی این سایت ها، علاوه بر ارائه محصولات و خدمات، خرید آنلاین برای کاربران امکان پذیر است. یعنی تمامی امکانات پایه ای که در بالا برای سایت شرکتی گفته شد را خواهند داشت، در کنار آن، خرید آنلاین طبق چارت منظمی طراحی می گردد. معمولا در این گونه وبسایت ها، ابتدا کابر سفارش خود را ثبت می کند، سپس هزینه محصول یا خدمات ویژه ای که دریافت کرده است را می پردازد.

استاندارد لازم بر این است که در ثبت سفارش از کاربر اطلاعات گرفته شود تا در صورت لازم پیگیری های لازم انجام گیرد. یکی از مزیت های این گونه سایت ها این است که هر تعداد درگاه بانکی که مشتری بخواهد، در طراحی قابل اجرا است، فقط باید مجوز آن را از بانک بگیرند.

 سایت های سفارشی

 

از دیگر سایت هایی که مجموعه سئوشید قادر است به طراحی آن، نوع سفارشی می باشد. منظور از وبسایت سفارشی به این معنا نیست که ظاهر و اسکچ اولیه آن با سفارش مشتری باشد، بلکه از برخی امکاناتات خاص طبق اعلام مشتری در سایت استفاده شده است که در سایت های فروشگاهی و شرکتی همچین موردی وجود ندارد.
معمولا برای مکانیزه کردن بخشی از فرایندهایی که در سازمان ها قابل انجام است، از بستری مجازی استفاده می کنند تا با این راه آسانتر نیاز ها و خواسته های خود را برطرف کنند. معمولا استارت آپ ها از این دسته به حساب می آیند، برخی می خواهند ایده های به روز خودشان را در فضای مجازی با استفاده از وبسایت های سفارشی پیاده سازی کنند.

شایع ترین اشتباهات طراحی سایت

 

در زیر به برخی از اشتباهاتی که ممکن است برای همه متخصصین این حوزه پیش آید، پرداخته می شود. بهتر است از این موارد تا در طراحی تا حد ممکن جلوگیری کنید تا در هزینه و زمان نیز صرفه جویی کرده باشید. نمی توان گفت یک فرد با دانش برنامه نویسی خود از همه این اشتباهات مصون است و مرتکب چنین اشتباهاتی نمی شود. برای پیشگیری از این موارد در هنگام طراحی سایت به فاکتورهای زیر توجه کنید:

عدم اعتبار و تجربه کافی

 

متاسفانه بسیاری از مدیران سایت، بیشتر به نوع تکنولوژی به کار رفته و همچنین زبان کدنویسی سایت خود اهمیت می دهند و به میزان اعتبار و تجربه فرد یا مجموعه ای که سایت آن ها را طراحی کرده است، بی توجه اند. ممکن می باشد آن طراح یا شرکت، تخصص، تجربه و نمونه کار لازم را نداشته باشد و سایتی بی کیفیت به شما ارائه کرده است.

طراحی استاتیک

 

سایت های استاتیک باعث می شوند برای اجرای هر تغییر جزئی در سایت، طراح دست به تغییراتی کلی زده و دسترسی به محتوای سایت بسیار سخت و زمان بر شود. این گونه سایت ها کاربری سختی دارند و برای بیشتر مشاغل امروزی مناسب نیستند. سایت های استاتیک نمی توانند خواسته های مدیران سایت را تامین کنند. برای طراحی سایت هدفمند با سئو، چنین سایت هایی توصیه نمی شود. اگر سایت، داینامیک طراحی شود، بهتر است، زیرا دسترسی کامل برای تمام کاربران سایت امکان پذیر است و برای ایجاد تغییرات و به روزرسانی صفحات، نیاز به کد نویسی و تغییری کلی نیست.

انتخاب هاست قبل از طراحی

 

معمولا برای تهیه هاست، باید مشخصه هایی از جانب طراح تعیین شود، این فاکتورها در حجم اشغالی سرور تاثیرگذار هستند. برخی دیگر از این پارامتر ها مانند حجم پهنای باند و نوع میزبانی هاست، می باشند. وظیفه یک طراح سایت است که در انتخاب نوع هاست به شما کمک کند.

معماری سایت توسط گرافیست

 

برخی از مدیران سایت در اثر عدم اطلاعات کافی، از افراد گرافیست، معماری ظاهر سایت را مطالبه می کنند. این مورد از خطاهای رایج در طراحی سایت به شمار می رود. همچنین باعث بروز مشکلات جدی در آینده برای سایت خواهد شد. طراحی سایت باید توسط فردی که با قواعد رابط و تجربه کاربری آشناست و به برنامه نویسی وب آگاهی کامل دارد، انجام گیرد.

 نمره پایین سئو

 

همانطور می دانید، اهمیت سئو آنقدر بالاست که هر سایتی لازم است بعد از طراحی کامل، از قواعد بهینه سازی تبعیت کند. برخی مواقع بعد از انجام طراحی در سئو سایت کوتاهی می شود. پس از مدتی آسیب به این گونه سایت ها آنقدر شدید است که بسیاری از مدیران آن ها قصد دارند قالب خود را به طور کل عوض کرده و سایت خود را از نو طراحی کنند. تمامی کدنویسی و ریدایرکت هایی که انجام می شوند باید در چارچوب قوانین گوگل باشند. برای مثال وجود خطای 404 باعث افت شدید سایت خواهد شد، بنابراین تا می توانید از این ارور ها در زمان طراحی سایت جلوگیری کنید. اگر سایتی دارید که به تازگی طراحی شده است، سریعا نسبت به سئوی آن اقدام کنید، چراکه در سلامت عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است.

مزیت های طراحی سایت

 • دسترسی راحت به تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کارهای مختلف
 • جلوگیری از هدرفت هزینه های زیاد برخی تبلیغات بیهوده
 • ارتباط راحت با مشتریان هدف و همکاری با رقبای کاری خود
 • ایجاد کانال فروش عظیم از طریق بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • تنها محیط مناسب برای مدیریت محتوا و به روز رسانی در کمترین زمان ممکن
 • بستری مناسب برای اشتراک گذاری محتوای مارکتینگ
 • هسته اصلی تبلیغات گسترده در بازاریابی دیجیتال

برخی از نمونه کارها

محصولات نورگیر شرکت سایه ساز

sayesaz.com

کلمات صفحه یک

 • سقف نورگیر
 • سقف حیاط خلوت
 • سقف پاسیو
 • قیمت سقف نورگیر
 • نورگیر سقف پاساژ
 • سقف نورگیر گنبدی

سپیدنت مرجع دندانپزشکی در کشور

sepident.ir

کلمات صفحه یک

 • لمینت سرامیکی
 • کامپوزیت ونیر
 • ارتودنسی
 • بلیچینگ
 • دندانپزشکی کودکان
 • دندانپزشکی در تهران

باسکول سازی حدادماهر

haddadmaher.com/blog

کلمات صفحه یک

 • باسکول صنعتی
 • باسکول آویز
 • باسکول الکترونیکی
 • باسکول مکانیکی
 • باسکول سقفی
 • باسکول

اورژانس کامپیوتر تهران

pctehran115.com

کلمات صفحه یک

 • تعمیر کامپیوتر در محل
 • تعمیر لب تاپ در محل
 • تعمیرات لب تاپ در محل
 • تعمیرات کامپیوتر
 • قیمت تعمیر لب تاپ
 • تعمیر لب تاپ در تهران

خبرگذاری همشهری

hamshahrionline.ir

کلمات صفحه یک

 • استخدام 
 • اخبار
 • اخبار سیاسی
 • دلار امروز
 • قیمت مسکن
 • اقتصاد ایران

فروشگاه نظامی سایه روشن

sayeroshanstore.ir

کلمات صفحه یک

 • لباس نظامی
 • لباس نظامی در تهران
 • لباس سپاه
 • لباس ارتش
 • لباس نیروی انتظامی
 • پوشاک نظامی

محصولات چوبی کارخانه وودتک

woodtec.ir

کلمات صفحه یک 

 • میز مدرن
 • میز روستیک
 • میز رزین
 • درب چوبی
 • قیمت درب چوبی
 • کاور رادیاتور – کاور شوفاژ

دکتر اصلانی فوق تخصص ارتوپدی

aslani.id.ir/ir

کلمات صفحه یک

 • متخصص ارتوپد
 • متخصص ارتوپد در تهران
 • ارتوپد در تهران
 • ارتوپد – ارتوپدی
 • جراح زانو
 • جراحی شانه

شرکت دکوراسیون داخلی هلگر

helgerco.com

کلمات صفحه یک

 • معماری داخلی
 • شرکت معماری داخلی
 • شرکت دکوراسیون داخلی
 • بازسازی ساختمان
 • دیزاین داخلی شرکت
 • پرسپکتیو داخلی

سازه چی مرجع صنعت ساختمان

sazechi.ir

کلمات صفحه یک 

 • درب ضد سرقت
 • درب ضد سرقت ارزان
 • درب ضد سرقت افرا
 • قیمت درب ضد سرقت
 • نمایندگی درب ضد سرقت
 • انواع درب ضد سرقت

آخرین مقالات

آخرین مقالات

عصر یکه تازی سوشال مدیا

در عصری که زندگی می کنید، تعدد رسانه های اجتماعی بالا رفته و تکنولوژی استفاده از هریک به نقطه اوج خود رسیده است . بنابراین باید این دوره را دوری یکه تازی رسانه های دیجیتال نامید. همانطور که گفته شد، وجود قابلیت های بسیار در این شبکه های
ادامه مطلب ...

سیگنال نوفالو چیست

همانطور که می دانید عملیات لینک سازی تاثیرات بسیار خوبی را بر روی بهبود رتبه بندی می گذارد. تصور نمایید که یک رقیب قوی در حوزه کاری تان وجود دارد و شما با وجود تمام کارها و تلاش هایی که در سطح موتور جستجو انجام داده اید، نتوانسته اید
ادامه مطلب ...

کارشناس سوشیال سیگنال

شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره و کسب و کار افراد تاثیرات بسیاری گذاشته اند. امروزه درصد زیادی از شغل ها به شکل آنلاین و در بستر فضای مجازی فعالیت می کنند. این مشاغل برای افزایش سو و درامد خود باید به فاکتورهای سئو توجه نمایند تا
ادامه مطلب ...

پکیج خدمات تخصصی سوشیال سیگنال

در گذشته شبکه های اجتماعی تنها نقش یک پلتفرم پیام رسان اجتماعی را داشتند اما امروزه شبکه های اجتماعی به بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره همه ی ما تبدیل شده اند. این روزها زندگی بدون وجود شبکه های اجتماعی قابل تصور نیست. خیلی از کسب و کارهای
ادامه مطلب ...

مشاوره و آنالیز رایگان

 

09190030490

 

09037881028

 

مشاوره در واتس اپارتباط در واتس اپ سئوشید

 

فرم درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره

مشاوره رایگان